منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۴
شناسه خبر: 368423
گروه :خبر
hormoz-ir_009

صید و صیادی یکی از شغل های دیرینه مردمانی است که با دریا همنشین بوده اند و سواحل خروشان دریای عمان به محلی برای صید و صیادی سنتی و همچنین صیادی تفریحی تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ صید و صیادی یکی از شغل های دیرینه مردمانی است که با دریا همنشین بوده اند. سواحل خروشان دریای عمان به محلی برای صید و صیادی سنتی و همچنین صیادی تفریحی تبدیل شده است.
موج های خروشان ماهی های بزرگ را با خود به نزدیکی سواحل منتقل می کنند و این فرصتی است بسیار خوب تا صیادان با تور به صید ماهی بپردازند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت