منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۳۲
شناسه خبر: 190873
گروه :خبر
01

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کیش گفت: ماهواره “ام الفساد” جامعه است و اکثر ریشه های آسیب های اجتماعی وجود ماهواره در خانه ها است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، نشست نهضت روشنگری بسیجیان با حضور، فرمانده مرکز مقاوت بسیج کیش، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش ، معاون اجتماعی و رئیس پلیس امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی کیش، مشاور معاون اجتماعی سازمان منطقه آزاد و سرگروه های حلقه صالحین کیش در مرکز مقاومت بسیج کیش برگزار شد.

محمد حسن جهان دبیر،شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر جزیره کیش با تبریک ولادت حضرت مهدی (عج) و نیمه شعبان را به همه بسیجیان گفت: بسیجیان کسانی هستند، که تمام وجود خود را وقف این سرزمین کردند تا این انقلاب پا بر جا و گسترده بماند.

وی افزود: بسیج باید در وسط میدان باشد تا فضیلت های انقلاب پا بر جا بماند و بسیج باید علمش را به دوش بگیرد و هر فرمانده بسیج پایگاه خودش باید در عرصه فرهنگی شروع به کار کند. بهترین کار فرهنگی در دستان بسیج است.

وی در خصوص مصرف موادمخدر در سطح جزیره و در بین خانواده ها تذکر داد و گفت: ما باید به بچه ها “نه گفتن” را بیاموزیم.

جهان در ادامه به سه نکته اساسی در زندگی اشاره کرد و افزود: اطاعت از خدا یعنی همان امر به معروف و نهی از منکر، خدمت به خلق خدا یعنی مردمی که دستشان از همه جا کوتاه است و پیروی از ولایت فقیه، سه نکته اساسی و مهم در زندگی است.

وی رمز موفقیت و پیشرفت و اعتلای میهن را پیروی از ولایت فقیه دانست و تاکید کرد: اگر پشت سر ولایت فقیه حرکت کنیم عاقبت به خیر می شویم.

جهان با تاکید بر اینکه دشمن با جنگ نرم با ما در جنگ است و در عرصه فرهنگی با ما مبارزه می کندخاطرنشان کرد: اگر بسیج پرچم را به دست بگیرد می تواند با ماهواره و موادمخدر مبارزه کند. در این راه همه باید به کمک نیروی انتظامی رفته و با این ناهنجاری ها مبارزه کنیم .

امنیت اخلاقی خط قرمز پلیس

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کیش نیزدر این مراسم با بیان اینکه خط قرمز پلیس در جزیره کیش امنیت اخلاقی، است گفت: در این راه تا آخر ایستاده ایم.

وی افزود: نیروی انتظامی هر روزه با دو حوزه مواد مخدر و دجالواره درگیر بوده و از طریق سیستم قضایی نسبت به جمع آوری ماهواره اقدام می کنند.

شعبانیان در ادامه اظهار کرد: حلقه های صالحین باید بتوانند در دل جامعه نفوذ کرده و با این معضل مبارزه کنند و نیروی انتظامی در پیش رو و جلودار این موضوع است.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی اعتقادش این است که ماهواره “ام الفساد” جامعه است و اکثر ریشه های آسیب های اجتماعی وجود ماهواره در خانه ها است

شعبانیان با بیان اینکه طرح ماهواره و امنیت اخلاقی را نیروی انتظامی انجام می دهد ادامه داد: در زمینه امر به معروف و نهی از منکر پلیس کیش با همکاری بسیج فرهنگیان اقدام به کار فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر کرده و بازتاب بسیار خوبی در سطح جزیره مشاهده شده است.

سرگرد شعبانیان در ادامه خاطرنشان کرد : ما باید همفکری را در خصوص ماهواره و امر به معرف و نهی از منکر را در حلقه صالحین پایه ریزی کنیم و نیروی انتظامی با تمام قدرت پشتیبان بسیج می باشد.

وی تصریح کرد: خط قرمز پلیس کیش در جزیره امنیت اخلاقی است و ما تا آخر ایستاده ایم و اعتقاد داریم که بد پوششی، آفت های اجتماعی خیلی بدی در جامعه دارد.

فرمانده ناحیه مقاوت بسیج کیش دربخشی از این مراسم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از حضور سبز پوشان ناجا در جمع بسیجیان و حلقه صالحین تقدیر و تشکرکرد.

وی در ادامه گفت : بسیج و حلقه صالحین باید در کنار نیروی انتظامی در خصوص معضلات استفاده از ماهواره و تهاجم فرهنگی فعالیت و تلاش مضاعفی داشته باشد.

ایجاد الفت بین دست اندرکاران شجره طیبه صالحین و تقویت فضایل اخلاقی و بصیرتی سرگروه ها، مربیان و فرماندهان پایگاه های مقاومت از مهم ترین اهداف نشست عاشقان ولایت است.

وی فعالیت در شجره طیبه صالحین را فعالیتی تربیتی دانست و گفت : تربت نیروی مخلص برای نظام و انقلاب هدف مهمی است کدر حلقه ها صالحین مورد نظر است.

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است