منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۴۳
شناسه خبر: 248758
گروه :خبر
IMG_5760

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از اجرای مانور تکنیک های رزمی و نظامی به همراه گروگان گیری و آزادسازی آن در خیابانهای میناب خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب ،سرهنگ مجید حاجی زاده، فرمانده نیروی انتظامی میناب با بیان اینکه افزایش  قدرت نظامی ورزمی یک از شاخص های مهم نیروهای انتظامی در نبردهای تن به تن است، اظهار داشت: نیروهای انتظامی شهرستان و یگان ویژه استان با انجام مانورو تاکتیک گروگان گیری وآزاد سازی آن طرحی را در سطح خیابانهای میناب با هدف رزم آمایی نیروها به معرض نمایش گذاشت که این طرح با دستگیری گروگان گیرها و آزاد سازی گروگان به کار خود پایان داد.

حاجی زاده گفت: توان رزمی نیروها با ید درهمه زمینه ها مورد آزمایش قرار گیرد تا در مواقع حساس  بتوان در عملیاتهای  نظامی وانتظامی به موفقیت رسید.

وی تاکید کرد : نیروهای انتظامی شهرستان میناب آمادگی برخورد وسرکوب هرگونه عملیاتی  را دارند وبا تدابیر جدید انتظامی شهرستان در کمترین زمان در محلهای مورد نظر حضور پیدا خواهند کرد.

حاجی زاده با بیان اینکه شهرستان میناب باید کمترین آمار جرم وسرقت را در استان وکشور به خود اختصاصداده است، گفت: با همکای مردم شهرستان وبرنامه ریزی های انجام شده با انجام کارهای  فرهنگی، آمار جرم وسرقت را در میناب به کمترین میزان خواهیم رساند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان