منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱
شناسه خبر: 339881
گروه :خبر
bijani-1

کارشناس امور بین الملل با بیان اینکه ماموریت اصلی و فلسفه وجودی داعش مخدوش کردن چهره اسلام است، اظهار کرد: غرب به سرکردگی آمریکا داعش را با این هدف تجهیزات را در اختیار داعش قرار داد که سرزمین های اسلامی را مورد هدف قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جواد بیژنی، کارشناس امور بین الملل در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس گفت:اسلام  به شدت مخالف کشته شدن بی گناهان است لذا نسبت دادن تروریسم به اسلام کار ناجوانان مردانه ای است چون اصولا ریشه تروریسم به هیچ کدام از ادیان و مکاتب الهی بر نمی گردد.

 

وی افزود: تروریسم عملی شیطانی برخلاف  تعالیم انبیاء الهی، بر خلاف تبلیغات پرحجم  لیبرال ها مبنی برآزاد اندیشی  و تحمل مخالف و نیز خشونت و از سر راه برداشتن روی دیگر سکه تروریسم است.

 

کارشناس امور بین الملل اظهار کرد: با توجه به اینکه ماموریت اصلی و فلسفه وجودی داعش مخدوش کردن اسلام است داعش باید رسما جنایت های خود را برعهده گیرد تا مردم دنیا انگشت اتهام را از تفکر القا شده داعش که همان اسلام است، بردارند.

 

بیژنی با بیان اینکه  وزارت خارجه در برابر اقدامات تروریسم بایستی فعالانه وارد عرصه شود، تصریح کرد: وزارت خارجه ضمن اینکه بصورت روتین اینگونه حوادث را محکوم می کند باید گزافه گویی های سران حکومت های غربی را پاسخ دهد چون اگر در برابر این اقدامات واکنشی نشان ندهد اینگونه القا می شود که بحث تروریسم اسلامی و اینکه امروزه ریشه تروریسم در تعالیم اسلامی است،صحت دارد لذا وزارت امور خارجه موظف است در اینگونه موارد پاسخ دهی مناسبی را داشته باشند.

 

وی افزود: قاعدتا غرب در صدد این است توپ خشونت، جهل و عصبیت را در زمین اسلام بیندازد و داعش بعنوان هموار کردن مسیر اجرای پروزه های داعش است.

 

کارشناس امور بین الملل ضمن محکوم کردن حادثه نیس و کشتار افراد بیگناه گفت: با توجه به اینکه رسانه ها درصدد هستند که  تروریسم اسلامی را مطرح و القاء کنند لذا مردم غرب باید هوشیار و آگاه باشند تا بازیچه رسانه ها نشوند.

 

بیژنی اظهار کرد: : غرب به سرکردگی آمریکا داعش را با این هدف تجهیزات را در اختیار داعش قرار داد که سرزمین های اسلامی را مورد هدف قرار دهند و  قرائتی خشن و وحشیانه از چهره اسلام در دنیا نشان دهند.

 

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در یک سخنرانی رسما عنوان کردند که تروریس پروری روزی دامن خود آنها را خواهد گرفت اما غرب هیچگاه چنین تصویری نداشت که روزی داعش به آنها حمله کند.

 

 

کارشناس امور بین الملل با بیان اینکه در طول تاریخ نقش لیبرال ها در تروریسم برای مردم جهان مخفی بوده است، خاطرنشان کرد: ظاهرا هیچ ارتباط مبنایی بین تروریسم و تفکر لیبرالیسم وجود ندارد و اما امروزه با تحقق تاریخی و مشاهده به کرات آن کاملا روشن است که دولت مدعی لیبرالیسم مادر وحشی ترین تروریسم های عالم و مولد آنهاست.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است