منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۳
شناسه خبر: 218009
گروه :خبر
13940519000778_PhotoA

مادر یک نوزاد فلسطینی سوزانده شده که منزل آنها به دست شهرک‌نشینان صهیونیست آتش زده شد، بر اثر شدت جراحات ناشی از سوختگی دچار «مرگ بالینی» شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ریهام دوابشه» مادر «علی دوابشه» نوزاد سوزانده شده فلسطینی که در بیمارستان بستری بود بر اثر شدت سوختگی 90 درصد دچار «مرگ بالینی» شد.

بر اساس گزارش کانال 10 رژیم صهیونیستی، شنبه شب (دیشب) برخی از اعضای بدن ریهام از کار افتاده و پزشکان نتوانسته‌اند برای وی کاری انجام دهند.

بنا بر این گزارش، پیش‌تر اخبار ضد و نقیضی از شهادت وی منتشر شده بود اما خانواده وی آن را تکذیب کرده و گفته بودند او شهید نشده اما وضعیتش وخیم است.

منزل الدوابشه در شهر «دوما» واقع در نابلس کرانه باختری در ماه گذشته (مردادماه) توسط صهیونیست‌ها آتش زده شد و علی نوزاد 18 ماهه وی همان روز در این جنایت شهید شد و برادر وی بشدت زخمی شد؛ «سعد» پدر خانواده نیز تقریبا یک هفته پس از این آتش‌سوزی به شهادت رسید.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی