منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۲
شناسه خبر: 238843
گروه :خبر
13940817000393_PhotoA

در ادامه خشونت‌های مسلحانه در آمریکا، این بار یک مادر ۲۷ ساله پیش از خودکشی، پسر ۵ ساله خود را در بیمارستان حومه شهر فونیکس ایالت آریزونا کشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، یک مادر 27 ساله آمریکایی در بیمارستان پسر 5 ساله خود را کشت و سپس خودکشی کرد.

پلیس آمریکا اعلام کرد که «لولا تامی گریفیت» روز شنبه(دیروز) در بیمارستانی واقع در حومه شهر فونیکس در ایالت آریزونا پیش از تیراندازی و خودکشی، «هلیوس» پسر 5 ساله خود را کشت.

پرستاران بخش مراقبتهای کودکان این بیمارستان ساعت 2 بامداد برای سرکشی از اتاق‌ها و بیماران به اتاق این مادر و پسر رفته بودند که با جسد آنها روبرو شدند.

به گزارش رویترز، مقامات پلیس آمریکا با اعلام آنکه تحقیقات درباره این حادثه مرگبار آغاز شده و ادامه دارد، تاکنون به جزئیات بیشتری درباره علت و انگیزه این خودکشی مادر و کشته شدن پسر بیمارش اشاره نکردند.

گفته می‌شود این پسر 5 ساله هفته گذشته برای درمان به بیمارستان حومه شهر فونیکس آمده و بستری شده بود اما مقامات این بیمارستان تاکنون به دلایل شغلی و حرفه‌ای، به رسانه‌ها چیزی درباره نوع بیماری او نگفته‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور