منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 289154
گروه :خبر
663584

بر اساس شنیده های مرصاد از منابع آگاه حضور هاشمی در وزارت کشور مصادف بود با تصویری که اینستاگرام رفسنجانی منتشر کرد که روی آن با نوشته ای کوتاه، حسن روحانی را به صیانت از آراء مردم دعوت کرده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حضور سرزده هاشمی رفسنجانی در ستاد انتخابات کشور ظاهرا صدای رئیس جمهور را در آورده است.

 

بر اساس شنیده های مرصاد از منابع آگاه حضور هاشمی در وزارت کشور مصادف بود با تصویری که اینستاگرام رفسنجانی منتشر کرد که روی آن با نوشته ای کوتاه، حسن روحانی را به صیانت از آراء مردم دعوت کرده بود.

 

همه اینها در کنار کنایه معاون سیاسی وزیر کشور که در پاسخ به سوال یک خبرنگار گفته بود هاشمی خیالش راحت شد و برگشت؛ ناظر بر این است که رفسنجانی قصد یک مانور رسانه ای داشته است. مانوری که بر اساس آن به مردم القا کند اوست که علاوه بر هدایت رای مردم بر درستی نتایج هم نظارت دارد.

 

این منبع آگاه به مرصاد گفت: روحانی از مجموعه این رفتارها عصبانی شده و از رفسنجانی می خواهد که وزارت کشور را ترک کند.

 

عکس مذکور هم همزمان از پیج اجتماعی رفسنجانی حذف شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی