منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
شناسه خبر: 311888
گروه :خبر
hormoz

سومین قسمت از مجموعه «ارباب رخنه‌ها» ماحصل ده‌ها سند و گزارش غیر قابل انکار است که برای اولین بار پرده از یک سلسله ارتباطات عمیق و گسترده آمریکایی‌ها در ۱۴ سال اخیر رونمایی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مستند «پدرخوانده» چهارشنبه شب از شبکه یک سیما پخش شد و طی آن از بخشی از پروژه نفوذ آمریکایی‌ها در ایران (پروژه ایران) برای اولین بار پرده‌برداری شد.

این مستند که سومین قسمت از مجموعه «ارباب رخنه‌ها» است ماحصل ده‌ها سند و گزارش غیر قابل انکار است که برای اولین بار پرده از یک سلسله ارتباطات عمیق و گسترده آمریکایی‌ها در 14 سال اخیر رونمایی کرد.

در این مستند تلویزیونی برای اولین از روابط غیررسمی و مخفیانه خاندان راکفلرها، از ثروتمندترین و پرنفوذترین خاندان‌های آمریکایی با طرف‌های ایرانی خود طی چهارده سال گذشته سخن گفته شد و معلوم شد افرادی از هر دو کشور بارها به صورت محرمانه در کشورهای ثالث دیدار و گفتگو کرده‌اند.

در بخشی از این مستند روایتی از دیدار مخفیانه و اعلام نشده یک گروه آمریکایی از بنیاد راکفلر در دفتر یکی از نهادهای حساس و تصمیم‌ساز ایران مطرح می‌شود و ابعاد تازه‌ای از نفوذ در سطوح مدیریتی کشور مورد واکاوی قرار می‌گیرد

رونمایی از برنامه طراحی شده برای تسلط مجدد بر ایران تحت عنوان «پروژه ایران»، با محوریت برنامه هسته‌ای ایران و با هدف از سرگیری روابط مجدد ایران و آمریکا، بخش‌های مهمی از این مستند را به خود اختصاص داده است. در مستند پدرخوانده چهره‌هایی از جمله ژاپه یوسفی(مدیر اندیشکده هما در آمریکا)، شهریار زرشناس(استاد دانشگاه، پژوهشگر و غرب‌پژوه)، بیژن پیروز (استاد روابط بین الملل دانشگاه تهران)، حسن عباسی (رئیس اندیشکده یقین) و مصطفی خوش‌چشم (کارشناس مسائل سیاست خارجی) حضور دارند.

مستند «پدرخوانده» را از اینجا دریافت کنید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی