منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
شناسه خبر: 302563
گروه :خبر
hormoz

به رهبر انقلاب گفتم: اگر امکان دارد دستخط شما را تبرکا داشته باشم. گفتند: بله، من تقریظی بر کتاب شما نوشته‌ام از آقایان بگیرید. که البته با وجود پیگیری‌ها، هنوز آقایان دستخط را نداده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صادق کرمیار نویسنده رمان تحسین شده «نامیرا» در مطلبی که در صفحات اجتماعی خود منتشر کرده است به بیان خاطره‌ای از دیدار خود با رهبر انقلاب منتشر کرده است که در ذیل می‌آید:

«هیچ رهبری در تاریخ جهان نمی‌شناسم که به اندازه ایشان بر ادبیات و هنر تسلط تخصصی داشته باشد و این دو را به مثابه راهبردی‌ترین حرکت فرهنگ ساز در جامعه تبیین کرده باشد.
حلاوت دیدار با رهبر معظم انقلاب برایم فراموش شدنی نیست. در لحظه مواجهه با ایشان از تیزهوشی و ذهن دقیقشان حیرت کردم که در میان این همه مشغله‌های غیر قابل تصور، مرا که هماره از رسانه‌ای شدن پرهیز داشتم، از روی عکسی که بر جلد کتاب نامیرا بود شناختند و هنوز به ایشان نزدیک نشده بودم که فرمودند: من کتاب شما را خوانده‌ام و به همه توصیه کردم آن را بخوانند.
نمی‌دانم چرا یکباره دچار شرمی شدم که دیگر نتوانستم آنچه را می‌خواستم بگویم، بگویم. فقط گفتم: اگر امکان دارد دستخط شما را تبرکا داشته باشم. گفتند: بله، من تقریظی بر کتاب شما نوشته‌ام از آقایان بگیرید. که البته با وجود پیگیری‌ها، هنوز آقایان دستخط را نداده‌اند.
البته هنوز یک سوال هم در ذهنم بی‌پاسخ مانده است که چرا صداوسیما با وجود فرمایش‌های رهبری درباره کتاب «نامیرا» و با وجود پیگیری های مستمر بنده، مجوز ساخت سریال آن را به بنده نداده اند. آنها هر چیزی را حاضرند بسازند، ولی در مقابل نامیرا مقاومت می‌کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است