منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۱
شناسه خبر: 187833
گروه :خبر
IMG_1610
 

در پی شکست های متوالی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس؛

لیگ فوتبال ساحلی در هرمزگان برگزار می شود

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان از برگزاری لیگ فوتبال ساحلی در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز عبدالمجید دبیده رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان درگفتگو با ورزش۵  با اشاره به شکست های متوالی تیم فوتبال شهرداری بندرعباس و اعتراض کارشناسان ورزش استان گفت:با توجه به توانمندی های زیادی که استان هرمزگان در بازی های ساحلی علی الخصوص فوتبال دارد به دنبال برگزاری لیگ فوتبال ساحلی در استان هستیم.

دبیده افزود: استان هرمزگان با توجه به موقعیت جغرافیایی و اشرافیت کامل به دریا دارد و یک نقطه نگران کننده است که استانی با این موقعیت یک لیگ حرفه ای فوتبال ساحلی نداشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان اظهار کرد:تا کنون چند تیم اعلام آمادگی کرده اند و پس از برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت ها در آینده ای نزدیک در همین سال لیگ فوتبال ساحلی استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

دبیده با اشاره به نگرانی مسئولین و کارشناسان ورزش استان تصریح کرد: انتقادها و اعتراضاتمی تواند برای پیشرفت ورزش استان مخصوصا فوتبال تأثیرات زیادی داشته باشد و مطمئن باشید.

وی تاکید کرد: اگر لیگ فوتبال ساحلی در استان برگزار شود یکی از قطب های اصلی تولید بازیکن خواهد بود بدون شک حرف اول را در فوتبال کشور خواهد زد.

رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان خاطر نشان کرد :شهرداری با بدشانسی مواجه شد و متأسفانه علی رغم بازی خوبی که در مقابل خزر رودسر انجام داد نتوانست به نتیجه مد نظر خود برسد که با پتانسیلی که در این بازیکنان وجود دارد بدون شک شاهد بازی های بهتری  از این جوانان ساحلی استان خواهیم بود.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند