منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
شناسه خبر: 264057
گروه :خبر
13940531000176_PhotoA

سخنگوی ناجا گفت: متاسفانه در دو شب گذشته تعدادی از معترضان به سفارت عربستان متعرض شده و بخشی از سفارت را تخریب کردند که با حضور پلیس و مدیریت صحنه و خویشتن‌داری مسئله فیصله پیدا کرد و 50 نفر در این زمینه دستگیر شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار سرتیپ پاسدار سعید منتظرالمهدی در ششمین نشست سخنگوی نیروی انتظامی به اجرای موفق نشست سران در تهران اشاره و اظهار داشت: علی‌رغم تهدیدات و تبلیغات منفی هیچ مشکل خاصی رخ نداد.

سخنگوی ناجا به 30 مورد تلفن در مورد وجود بسته‌های مشکوک در مراکز عمومی و از آن جمله مترو تصریح کرد: پلیس پایتخت بلافاصله به محل اعزام و بررسی برای این موضوع را آغاز کرد که هیچ کدام از این موارد صحت نداشت.

سردار منتظرالمهدی اعلام کرد: در رابطه با این اطلاع‌رسانی دروغین 3 نفر دستگیر شدند.

این مقام ارشد نیروی انتظامی در پاسخ به پرسش مبنی بر سخنان سخنگوی وزارت کشور با اشاره به حوادث مقابل سفارت عربستان و اینکه به نیروی انتظامی جهت اتخاذ تدابیر لازم دستور داده بودیم بیان داشت: متاسفانه در دو شب گذشته تعدادی از معترضان به سفارت عربستان معترض شده و بخشی از سفارت را تخریب کردند که با حضور پلیس و مدیریت صحنه و خویشتن‌داری مسئله فیصله پیدا کرد و 50 نفر در این زمینه دستگیر شدند.

سردار منتظرالهمدی ادامه داد: این دستگیر شدگان تحویل مراجع قضایی شدند و خوشبختانه در این قضیه به کسی صدمه‌ای نرسید؛ البته تعداد کمی از ماموران پلیس صدمه دیدند.

این مقام ارشد ناجا با بیان انی مطلب که حراست و حفاظت سفارتخانه به عهده پلیس دیپلماتیک است اعلام کرد در همان وهله اول کسانی که از لیدرها و افراد اصلی کار بودند در سر صحنه دستگیر شدند.

سخنگوی ناجا  در پاسخ به پرسش در این مورد اعلام کرد: ما در موقعیت تصمیم می‌گیریم و در حوزه اجتماعی مواردی رخ می‌دهد که باید بر اساس آن در موقعیت تصمیم گرفت و نمی‌شود در پاره‌ای مواقع مردم را زد.

وی گفت: آخرین خط درمان برخورد سلبی است و ما از روش‌های اغنایی بازدارنده و خویش‌دارنده استفاده می‌ک نیم و اگر اینها کارساز نبودند از برخوردهای سلبی در حوزه ماموریت پلیس استفاده می‌کنیم.

ادامه دارد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند