منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۱
شناسه خبر: 204448
گروه :خبر
13930504000122_PhotoA

مدیر موسسه آزاده از رونمایی دو محصول جدید در حوزه لوازم التحریر در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، علی حدیدی مدیر موسسه آزاده پیرامون تولید لوازم‌التحریر جدید برای سال تحصیلی 94 اظهار داشت: تازه‌ترین محصولات آزاده برای سال تحصیلی جدید در راه است.

حدیدی عنوان کرد: تا حدود 20 روز آتی دو محصول جدید در حوزه لوازم التحریر و دفتر با شخصیت‌های ایرانی رونمایی می شود تا وارد فروشگاه‌ها شود. ما در طی سال کار فرهنگی خود را ادامه می‌دهیم و سعی در زنده نگاه داشتن شخصیت‌های ایرانی در میان سایر محصولات داریم.

مدیر موسسه آزاده با انتقاد از عدم حمایت سایر دستگاه‌ها و نهادهای فرهنگی بیان کرد: در سال 93 محبوب‌ترین و پرمخاطب ترین شخصیت های در میان تولیدات اختصاص به شکرستان و کلاه قرمزی داشت و این دو در یک رتبه قرار گرفتند، اما گلایه ما از صدا و سیما باقی است چرا که باید در تداوم شخصیت‌های شکرستان و عرضه آن به مخاطب کمک رسان می‌بود ولی عدم همکاری باعث شد امسال به ساخت تیزر روی آوریم که این کار هم بسیار هزینه‌بر است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است