منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰
شناسه خبر: 254406
گروه :خبر
image545065

این اقدام هواپیمایی معراج به علت شکایت این شرکت از مسئولان فرودگاه نجف انجام گرفته و حالا مسئولان معراج تصمیم گرفته اند تا به نوعی پرواز به فرودگاه نجف و همچنین از فرودگاه نجف به کشورمان را تا اطلاع ثانوی لغو کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ پروازهای هواپیمایی معراج به مقصد نجف از تمام خطوط هوایی داخل کشور و همچنین پروازهای این شرکت هواپیمایی از فرودگاه نجف به کشورمان لغو شده است.

این اقدام هواپیمایی معراج به علت شکایت این شرکت از مسئولان فرودگاه نجف انجام گرفته و حالا مسئولان معراج تصمیم گرفته اند تا به نوعی پرواز به فرودگاه نجف و همچنین از فرودگاه نجف به کشورمان را تا اطلاع ثانوی لغو کنند.

این در شرایطی است که مسئولان فرودگاه نجف در طول هفته های گذشته رفتارهای نامناسبی را با زائران عتبات عالیات در فرودگاه داشته اند و بعضا حتی در این فرودگاه درگیری هایی میان مسافران و مسئولان فرودگاه به وجود آمد.

این اتفاقات از زمانی آغاز شد که روز جمعه و یک روز پس از برگزاری مراسم روز اربعین، مسافران هواپیمایی معراج هنگام دریافت کارت پرواز خود با این مشکل مواجه شدند که مسئولان صدور کارت پرواز بلیت های آنان را جعلی دانسته و از صدور کارت پرواز خودداری می کردند. در مقابل نیز مسافران که از همه جا بی خبر، منتظر راه حلی بودند، با سردادن شعار ا… اکبر در فرودگاه عراق، خواستار رفع مشکلات خود شدند.

سرانجام پرواز جمعه شب نجف به تهران با تاخیر 6 ساعته صورت گرفت اما از فردای همان روز مشکلات فراوانی برای پروازهای شرکت هواپیمایی معراج  به وجود آمد که از جمله آنها تاخیرهای بیش از اندازه در این پروازها بود که اکثر آنها نیز به واسطه کارشکنی برخی مسئولان دولت عراق صورت گرفته بود.

حالا تصاویر زیر نیز نشان می دهد که هیچ پروازی از سوی شرکت هواپیمایی معراج به سمت نجف طی هفته های آینده انجام نخواهد شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند