منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۷
شناسه خبر: 235793
گروه :خبر

شرکت های هوایی ایرفرانس و لوفت هانزا متعلق به کشورهای فرانسه و آلمان اعلام کرده اند که قصد ندارند از مسیر هوایی صحرای سینا استفاده نخواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، خطوط هواپیمایی کشورهای آلمان و فرانسه در پی حادثه سقوط هواپیمای متعلق به روسیه اعلام کردند فعلاً از این مسیر هوایی استفاده نخواهند کرد.
هواپیمای پرواز شماره 9268 روسیه، از مصر به مقصد روسیه بر فراز صحرای سینا به علت نامعلوم سقوط کرد. در خبرها آمده بود که داعش مسئولیت سقوط این هواپیما را بر عهده گرفته است.

بعد از این حادثه شرکت های اروپایی ایرفرانس و لوفت هانزا اعلام کردند که تا اطلاع ثانوی به هواپیماهای خود اجازه پرواز در این مسیر را نخواهند داد.

این دو شرکت اعلام کردند تا مشخص شدن وضعیت هواپیمای روسی بر فراز صحرای سینا پرواز نخواهند کرد.

صبح امروز یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس 321 خطوط هوایی روسیه با 224 سرنشین در صحرای سینای مصر سقوط کرد.

این هواپیما که متعلق به شرکت «کوگالیماویا» روسیه بوده است، 23 دقیقه پس از برخاستن از فرودگاه شرم‌الشیخ مصر، در منطقه «حسنه» در مرکز صحرای سینا دچار سانحه شد و سقوط کرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است