منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
شناسه خبر: 296640
گروه :خبر
2668_500

آیا بهتر نبود رئیس جمهور محترم برای هم دردی با مردم در روزهای گرانی و سختی زندگی مقصد دیگری را برای سفر نوروزی خود انتخاب می کرد، شاید هدف سفر در کنار گشت و گذار دریایی و هوای خوب برنامه ریزی برای مقابله با جریان های بی شناسنامه در کشور باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، در روز های اول سال 95 هوای خشک تهران دیگر پاسخگوی کاروان تدبیر و امید نبود و لزوم برنامه ریزی برای سال پیش رو نیاز به هوای شرجی را احساس می کرد.

شرجی نوعی از آب و هوا همراه با تعرق بدن است که برای سلامتی بسیار مفید است اما نوع استفاده از آن هم در تأثیرگذاریش بی ربط نیست، به هر حال این روزها شاهد حضور برخی از سران کشور در این جزیره کوچک هستیم تا به نوعی در یک مقصد مشترک و به دور از هیاهو در جلسات خصوصی اوقات به همفکری و تبادل نظر سپری شود.

resized_1531038_311

حضور دکتر روحانی در دومین سال پیاپی و بصورت مشترک با آیت الله هاشمی رفسنجانی در جزیره کیش در حالی اتفاق می افتد که پس از صحبت های روحانی در پیام نوروزی در خصوص لزوم اجرای برجام 2 و… با پاسخ صریح رهبری در همان روز و درجوار حرم مطهر امام رضا(ع) روبرو شد.

رهبری با دیدی وسیع نسبت به مسائل کشور ابعاد برجام های بعدی را که خدعه دشمن است بیان کردند و در این میان، رئیس جمهور محترم است که باید در برنامه های خود تجدید نظر کند تا احیاناً بازیچه دست دشمنان نشود.

انتخاب مشاور خوب و انقلابی از مسائلی است که در صورت وجود انسان کمتر به بی راهه کشیده می شود و در خط مستقیم خدمت گذاری می تواند بهتر حضور داشته و اقدام نماید.

به راستی سرانجام این برجام ها در آینده چه خواهد شد و ما تا کی باید منتظر فرجام باشیم و اقدام و عمل چه موقع آغاز می گردد. تلاش و به سوی هدف حرکت کردن در جهت پیشبرد و عملی کردن برنامه ها نیاز است و با گفتن منم و منیت های مشابه چیزی حل نخواهد شد.

در روز هایی که وضعیت معیشت مردم به نوعی است که هر کس توانایی حضور در جزیره کیش با آن قیمت های سرسام آور را ندارد و فقط کاخ نشینان در آن خوش گذرانی می کنند، حضور عالی ترین مقام دولتی کشور در آن جا معنای خوبی را نمی دهد.

آیا بهتر نبود رئیس جمهور محترم برای هم دردی با مردم در روزهای گرانی و سختی زندگی مقصد دیگری را برای سفر نوروزی خود انتخاب می کرد، شاید هدف سفر در کنار گشت و گذار دریایی و هوای خوب برنامه ریزی برای مقابله با جریان های بی شناسنامه در کشور باشد.

جوانان امروز امید دارند دولت تدبیر و امید هرچه زودتر فارغ از جریان های سیاسی و برآورده ساختن انتظارات هم قطاران به مشکلات مردم بپردازد و اقدامی عملی در پیشبرد آن داشته باشد.

Instagram&1458572261136

بازدید از شرکت دانش بنیان در جزیره را می شد به وقت دیگری موکول کرد و حداقل یک بار سری به مقصد سفرهای مستضعفان از جمله کربلای ایران و یا مشهد مقدس زد، بهتر نبود ابتدای سال را با معنویت آغاز کرد تا در پیشبرد اهداف خداوند کمک حال ما باشد؟

یادمان نرود که هدف تشکیل جمهوری اسلامی پیاده کردن اسللم ناب و زمینه سازی حکومت اسلامی برای ظهور منجی عالم بشریت است و ما فقط وسیله ای برای آن هستیم و نه مالک همه چیز!

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است