منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
شناسه خبر: 341767
گروه :خبر
22

امام جمعه موقت بندرلنگه گفت: مطالبه ای که مردم خوب بندرلنگه دارند وضعیت نامطلوب راه های شهرستان است که از اداره راه و شهرسازی انتظار می رود نگاه ویژه ای به جاده های بندرلنگه داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مــــرواریــــد نـــیــــوز: حجت الاسلام و المسلمین حسن فقیهی فر امام جمعه موقت بندرلنگه پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری بندرلنگه ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: آن بزرگمرد علم و عمل با تربیت شاگردان بسیار و برجسته، حیات تازه ای به اسلام و مسلمین بخشید و فرهنگ ناب تشیّع را که از متن اسلام محمدی و علوی نشأت گرفته بود به جهانیان عرصه کرد.

 

وی در ادامه سخنانش  افزود: مطالبه ای که امروز مردم خوب بندرلنگه دارند وضعیت نامطلوب راه های شهرستان است که متسفانه در طول یک ماه چندین تصادف مرگبار را شاهد بودیم. لذا از اداره راه و شهرسازی انتظار می رود نگاه ویژه به جاده های بندرلنگه داشته باشد و این مسیر ها سر سامان بگیرند که شاهد تکرار چنین تصادفاتی نباشیم.

 

 

گفتنی است : شهرستان بندر لنگه یکی از بنادر مهم جنوب کشور است که  فاصله آن تا تا بندرعباس ۱۹۲ کیلومتر و تا بوشهر ۴۲۰ کیلومتر تا شهر بستک ۱۷۰ کیلومتر و تاشهر لار ۲۸۰ کیلومتر می باشد.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی