منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
شناسه خبر: 290829
گروه :خبر
IMG_5600

امام جمعه قشم گفت: جهاد کشاورزی باید ظرفیت های موجود در قشم را شناسایی کند و مشاغلی که امکان ایجاد آن در قشم وجود دارد را به جوانان معرفی کند و زمینه خودکفایی قشم در سایه رونق کشاورزی را فراهم آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، حجت الاسلام رضاجوکار، امام جمعه شهرستان قشم در جمع کارکنان جهاد کشاورزی این شهرستان ، اظهار داشت : جهاد کشاورزی باید در جهت استفاده از ظرفیت های موجود خود به دنبال جوانان و سرمایه گذاران برود و از آنها درخواست کند برای رشد کشاورزی در قشم سرمایه گذاری کنند.

 

وی افزود: در نبرد اقتصادی با دشمن یکی از بهترین راه ها عرصه کشاورزی است که با توجه به اقلیم خاص کشور می شود در تمام نقاط کشور به این مهم پرداخت و به خودکفایی رسید.

 

حجت الاسلام جوکار با بیان اینکه جهادتحت شرایط مختلف و با توجه به نوع دشمنی  تغییر می کند ، اظهار داشت : جهاد در برابر دشمن در شکلهای مختلف صورت می پذیرد وقتی دشمن به جنگ نظامی بیاید با او نظامی جهاد می کنیم و وقتی به فرهنگ و اقتصاد ما حمله کند جهاد ما نیز متناسب با حرکت دشمن تغییر خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: بالاترین مصداق برّ ونیکی خدمت به مردم محرومی است که شایستگی خدمت را با حضور گسترده در همه صحنه ها از به پیروزی رساندن انقلاب تا حضور در راهپیمایی ها و انتخابات به خوبی نشان داده اند است.

 

جوکار به سهم بالای جهاد کشاورزی در سبد روزانه مصرفی خانوده ها اشاره کرد و با انتقاد از عدم فرهنگسازی در  کار کشاورزی ، افزود: متاسفانه در کشور فرهنگ کار نهادینه نشده است و اکثر جوانان کار را در پشت میز نشینی می بینند و به کار کشاورزی علاقه ای نشان نمی دهند.

 

امام جمعه قشم ادامه داد: جهاد کشاورزی باید ظرفیت های موجود در قشم را شناسایی کند و مشاغلی که امکان ایجاد آن در قشم وجود دارد را به جوانان معرفی کند و زمینه خودکفایی قشم در  سایه رونق کشاورزی را فراهم آورد.

 

مالک یزدان پناه رئیس اداره جهاد کشاورزی با ارائه گزارش عملکرد این اداره به امام جمعه شهرستان ، اظهار داشت: کارمندان اداره جهاد کشاورزی با توجه به حقوق پایین نسبت به سایر کارکنان دیگر اما تلاش وافری در جهت خدمت رسانی به مردم دارند و مشکلات موجود مانع از فعالیت انها نشده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است