منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵
شناسه خبر: 309115
گروه :خبر
13920329000510_PhotoA

امام جمعه اهواز گفت: از دولت می‌خواهیم تا برای جبران خسارات وارد شده به مردم اقدام کند و برای افرادی که فاقد بیمه بوده‌اند یک مصوبه و کمک داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری در خطبه‌های نماز جمعه ظهر امروز این شهرستان با خواندن سید حسن نصرالله به عنوان یکی از افتخارات جهان اسلام اظهار کرد: این شخصیت به دلیل حمایت کردن از اقشار محروم، مظلوم و مستضعف در کنار مقابل کردن با رژیم صهیونیستی به عنوان یکی از افتخارات دنیای اسلام به‌شمار می‌رود.

وی با اشاره به سران کشورهای اسلامی و سخنان مقام معظم رهبری افزود: سران کشورهای به ظاهر مسلمان به مزدوری تمام برای استکبار جهانی، حزب‌الله را به عنوان گروه تروریستی معرفی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه مستکبران بدانند این تصمیم هیچ چیزی از ارزش‌های حزب‌الله و علما کم نخواهد کرد، تصریح کرد: حزب‌الله از افتخاراتی است که هیچ یک از بیانیه‌ها نخواهند توانست اعتبار آن را کاهش دهند.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به رژه روز ارتش در 20 فروردین خاطرنشان کرد: سلاح‌های کشور ما برای استفاده‌های دفاعی است و ناراحتی آمریکا و هم پیمانانش از افزایش قدرت بازدارندگی کشور ماست و از این رو نمایش سلاح‌های جدید و سامانه «اس 300» موجب انزجار دشمن شد.

وی اضافه کرد: داشتن این سلاح‌ها برای پیشگیری از حمله دشمنان است و این نگرانی نشان از آن دارد که تجهیز شدن ما موجبات نگرانی کشورهای مخالف را فراهم کرد، این نگرانی‌ها موردی نداشته و ما نیز به آن توجهی نمی‌کنیم.

موسوی جزایری با اشاره به مسئله و مناقشه سیاسی کشور عراق گفت: نباید این مناقشات موجب تضعیف این کشور شده و بعث دوباره وارد شود.

امام جمعه اهواز ادامه داد: ما با اصلاح شدن موافقیم، اما این اصلاحات نباید فرصتی شود تا تفاله‌های بعث احیا شود و امیدواریم که عراق به هدف‌های صحیح خود برسد و یک دولت مقتدر، دارای تخصص و مستقل را روی کار آورد.

آیت‌الله موسوی جزایری با اشاره به روز شورا خاطرنشان کرد: این نهاد با محور نظارت بر کار شهرداری و ایجاد پیشرفت و پاک سازی در روند مدیریت شهری است.

وی با اشاره به بارندگی‌های اخیر در سطح استان خوزستان و سیلابی شدن مناطق مختلف افزود: جا دارد از تمام مسئولان و افرادی که در این مورد به مردم خدمت رسانی کنند تشکر شود.

امام جمعه اهواز در پایان گفت: از دولت می‌خواهیم تا برای جبران خسارات وارد شده به مردم اقدام کند و برای افرادی که فاقد بیمه بوده‌اند یک مصوبه و کمک داشته باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی