منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
شناسه خبر: 184567
گروه :خبر
25

فرماندار رودان، گفت: ادارات منابع طبیعی و راه و شهرسازی باید هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف زمین «اسکان اضطراری» رودان و تحویل آن اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از رودان نیوز، در دومین روز از هفته هلال احمر، پرسنل این جمعیت با فرماندار شهرستان رودان از نزدیک دیدار و گفتگو کردند.

احمد محمودی فرماندار رودان در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر و تقدیر از فعالیت ها و زحمات پرسنل هلال احمر شهرستان رودان، گفت: بکی از شعارهای محوری جمعیت هلال احمر این است که حادثه خبر نمی کند پس باید آمادگی خود را در برابر حوادث و بلایای طبیعی بالا ببریم و منتظر نباشیم تا حادثه ای رخ بدهد آن گاه به فکر انجام کار باشیم.

محمودی افزود: حفظ آمادگی برای پیشگیری یا کاهش آسیب های ناشی از حوادث غیرمترقبه، از جمله ضروریاتی است که باید توسط هلال احمر به عنوان یکی از نهادهای مرتبط در این زمینه مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار رودان، تجهیز به علم روز امدادرسانی، آمادگی بدنی و تهیه ملزومات و امکانات سخت افزاری را از دیگر عوامل کاهش تلفات مالی و انسانی در حوادث برشمرد.

محمودی فرماندار رودان همچنین در این نشست خواستار تعیین تکلیف وضعیت زمین «اسکان اضطراری» شد و گفت: ادارات منابع طبیعی و راه و شهرسازی باید هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف این زمین و تحویل آن اقدام کنند.

نادر محمودی رییس جمعیت هلال احمر رودان نیز در این نشست گزارشی در خصوص عملکرد یکساله این جمعیت را ارائه کرد.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی