منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۰
شناسه خبر: 191807
گروه :خبر
dr bagheri 18
 

رییس دانشگاه آزاد واحد بندرعباس تاکید کرد:

لزوم بهبود و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس گفت: بهبود بخشیدن و ارتقاء شاخص های فرهنگی در دانشگاه باید در راس امور قرارگیرد و مسولان امر بایدجدیت واهتمام بیشتری به این مساله مهم داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس ،مهدی باقری، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس در جلسه شورای فرهنگی این واحد دانشگاهی که با حضور حجت الاسلام والمسلمین عباس متین مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، مسولان و کارشناسان فرهنگی برگزار شد گفت: حرکت و فعالیت فرهنگی یک وظیفه دینی و اسلامی است وانجام آن نباید تنها محدود به قشر خاصی از جامعه باشد بلکه نگاه همه در این زمینه باید تکلیفی باشد و خود را در مقابل آن مسوول بداند.
وی با اشاره به اینکه عملکرد ونتایج برنامه های فرهنگی و دینی در دانشگاه باید مفید و تاثیر گذار واقع شود گفت: برگزاری برنامه های فرهنگی در دانشگاه باید به گونه ای برگزار شود تا تاثیر پذیری و نتیجه آن، جامعه را در رسیدن به اهداف متعالی یاری نماید.
رییس شورای فرهنگی واحد بندرعباس استفاده از ظرفیت های دانشجویی و مشارکت هر چه بیشتر آنها درامور فرهنگی خواستار شد و گفت: اعتماد کردن به جوانان خلاق و با استعداد و محول کردن بخشی از امورات موجب می شود تا علاوه برآشنایی با مسایل دینی ،مروجان و مبلغان خوبی در جامعه باشند.
رییس واحد بندرعباس گسترش دامنه فعالیت های کانون هاو نشریات دانشجویی در دانشگاه را از دیگر برنامه های این واحد دانست و افزود:فضای حاکم بر دانشگاه باید یک فضای باز و آزاد باشد تا دانشجویان بتوانند با نگاه مطالبه گر خود مشکلات و موانع احتمالی در جامعه را نقد نموده و آن را در مسیراصلی خود قرار دهند.
گفتنی است در ادامه مسولان و کارشناسان فرهنگی هر کدام به صورت جداگانه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه ارایه نمودند.

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند