منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
شناسه خبر: 359215
گروه :خبر
950717ddddd
 

امام جمعه شهرستان حاجی آباد:

لبیک به امام حسین(ع) لبیک به آرمان های اسلام است

امام جمعه شهرستان حاجی آباد بابیان اینکه لبیک به خامنه ای (مدظله)لبیک به امام حسین(ع) و لبیک به آرمان اسلام است بیان داشت : پیام اول این حضور عظیم و مشتاق دانش اموزی این است که ما برای ظهور امام زمان(عج)آماده ایم تا جان خود را فدا کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم ، حجت الاسلام مختاری در اجتماع پرشور دانش آموزان شرکت کننده درهمایش بزرگ سوگواران قاسم ابن الحسن(احلی من العسل) گفت : شعار امروز این اجتماع بزرگ جوانان لبیک به امام حسین(ع)،لبیک به امام زمان (عج)و لبیک به نایب برحقش مقام معظم رهبری که همان آرمان بزرگ اسلام می باشد است.

وی بیان داشت : پیام اول این حضور عظیم و مشتاق دانش اموزی این است که ما برای ظهور امام زمان(عج)آماده ایم تا جان خود را فدا کنیم و اما پیام دوم این خیل مشتاق به دشمنانی است که بعضی وقت ها  بر دین و باورها و عقیده جوانان ماطمع می کنند.

امام جمعه اضافه نمود: دشمنان قسم خورده با ایجادشبکه های متعدد فارسی زبان ماهواره ای وبا اقدامات مخرب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دین و باور جوانان مارا مورد هجمه قرار داده اند اما غافلند از اینکه : قلوب این جوانان مملوء از عشق به امام حسین(ع)است.

وی یاداور شد : ما دلداده حسینیم و به هرچه که امام حسین(ع) و قاسم ابن الحسن(ع) تعلق خاطر و علاقه دارند ما علاقه مندیم و به هرآنچه که امام حسین(ع) بیزار باشد ما نیز بیزاریم.

مختاری خاطرنشان کرد :شعار امروز این اجتماع بزرگ کلنا عباسک یا زینب(س) است لذا دشمنان قسم خورده ما بدانند شهادت برای این جوانان همچون قاسم ابن الحسن شیرین تر از عسل است و چنانچه هوس حمله و هجمه به حرم اهل بیت(ع) را داشته باشند هر کدام از این جوانان ما و همه ما و تمامی عشاق اهل بیت (ع)همچون سدی در مقابل تعدی و یاوه گویی آنان خواهیم ایستاد.

دانش آموزان پسرانه مقطع متوسطه اول و دوم به همراه معلمان و مربیان خود ضمن حضور در مراسم سوگواری قاسم ابن الحسن(ع)(احلی من العسل)مسیر مسجد جامع تا حرم مطهر امامزادگان سیدمحمد(ع)و امیرنظام الدین(ع) را به نوحه خوانی و سینه زنی پرداختند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور