منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
شناسه خبر: 281018
گروه :خبر
13941024000337_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی از کشورهای منطقه بدهی‌های زیادی به غرب دارند، این نتایج وابستگی به آمریکا است. از این‌ رو لبخند زدن به آمریکا هیچ دردی را دوا نخواهد کرد و ما تجربه آن را داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، از بجنورد، سردار محمدرضا نقدی پیش از ظهر امروز در جمع راهپیمایان 22 بهمن مرکز خراسان‌شمالی با گرامی‌داشت یاد شهدا انقلاب اظهار کرد: شهدای گلگون‌کفن جان خود را در راه استقلال و آزادی انقلاب شکوهمند اسلامی فدا کردند و اسلام را برای ما به ارمغان آوردند.

وی ادامه داد: 22 بهمن روز اسلام و ولایت است و در این روز، مردم با حضور پرشور خود بیعت مجدد خود را با ولی امر مسلمین اعلام می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه 22 بهمن روز تجلیل از ایثارگران، شهیدان و خانواده شهدا است، تصریح کرد: در این روز مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند.

وی تأکید کرد: امروز همه آمدند، پیر و جوان، زن و مرد، کودک و خردسال و شعارهای استقلال، آزادی و حاکمیت دین خدا به آسمان می‌رود.

سردار نقدی با یادآوری اینکه این شعارها حاکی از بیزاری ملت مسلمان از مشرکان است، گفت: امروز مردم با حضور حماسی خود صحنه‌های به‌یادماندنی را به نمایش گذاشته و عظمت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشاندند.

وی بیان کرد: پیروزی‌های زیادی نصیب نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است و این به خاطر آن بوده که از دشمن هیچ‌گاه نترسیدیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه امروز ایران اسلامی از امنیت بالایی برخوردار است، تبیین کرد: اگر امروز کشورمان آرامش و امنیت دارد، مرهون تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در پرتو ایستادگی‌ها جواب داده است.

سردار نقدی با بیان اینکه در طول هشت سال جنگ تحمیلی از تهدید نهراسیده و در راه خدا گام برداشته و از شهید دادن نترسیدیم، عنوان کرد: نتیجه این مقاومت و ایستادگی‌ها این شد که ایران اسلامی، امروز از اقتدار و عظمت در دنیا برخوردار است.

وی با اشاره به آمارهای غربی‌ها از قدرت‌های نظامی کشورها، توضیح داد: براساس همان اطلاعات غربی‌ها که صرفاً مادی بوده، ما قوی‌ترین کشور منطقه بوده و هشتمین کشور دارای قدرت برتر نظامی هستیم؛ اگرچه ما خود را به خاطر حضور آحاد ملت در دفاع از نظام اسلامی، مقتدرتر از هر کشوری می‌دانیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، این افتخارات کسب‌ شده برای نظام جمهوری اسلامی را به‌واسطه حرکت در مسیر الی‌الله،‌ ولایت دانست و ادامه داد: به‌طور قطع ملت همیشه‌ در صحنه ما در مقابل همه توطئه‌ها، فتنه‌ها و جوسازی‌ها قاطعانه ایستاده و با این رویه موفقیت‌های زیادی نصیب نظام اسلامی شده است.

سردار نقدی با تأکید بر اینکه اگر سازش می‌کردیم، حماسه 9 دی شکل نمی‌گرفت و چنین افتخارات عظیمی در عرصه‌های گوناگون نصیب نظام اسلامی نمی‌شد، تشریح کرد: دشمن جنگ اقتصادی را علیه ما به راه انداخته است و اساساً اقتصاد مقاومتی راه مبارزه با جنگ اقتصادی دشمن بوده و نباید به دنبال رابطه با آمریکا بود.

وی متذکر شد: کسانی که آدرس غلط می‌دهند که راه توسعه و پیشرفت کشور ما در ارتباط با آمریکا است، به‌ طور قطع راه خطایی می‌روند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با یادآوری اینکه ما پیش از انقلاب تجربه 50 سال ارتباط با آمریکا را داریم، گفت: عقب‌ماندگی، فلاکت، محرومیت، همه و همه از نتایج ارتباط با آمریکا بود و امروز بعد از 38 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی و مقابله با آمریکا،‌ توسعه و پیشرفت کشور را در ابعاد مختلف شاهد بوده و رتبه‌های برتر را در عرصه‌های مختلف برای نظام اسلامی داریم.

سردار نقدی، وضعیت کشورهای منطقه که با آمریکا ارتباط دارند را برشمرد و گفت: امروز کشورهای منطقه را ببینید که با وجود ارتباط با آمریکا، وضعیت بسیار اسف‌باری دارند که نمونه آن رژیم آل‌سعود است که نیمی از جمعیت این کشور زیر خط فقر زندگی می‌کنند که این نتیجه دوستی با آمریکا است.

وی اظهار کرد: برخی از کشورهای منطقه بدهی‌های زیادی به غرب دارند، این نتایج وابستگی به آمریکا است. از این‌ رو لبخند زدن به آمریکا هیچ دردی را دوا نخواهد کرد و ما تجربه آن را داریم.

این مسئول با تأکید بر اینکه امروز آمریکا خیلی ضعیف‌تر از گذشته شده است، یادآور شد: ضعف آنها را در دستگیری نیروهای دریایی این کشور توسط فرزندان ایران اسلامی در خلیج‌فارس شاهد بودیم که چگونه در مقابل سپاه اسلام زبون بودند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با برشمردن وضعیت اقتصادی آمریکا نیز گفت: امروز آمریکا بدهی‌های زیادی دارد و مسائل مختلف اقتصادی دامن‌گیر این کشور شده است و ما امروز با یک دشمن ضعیف مواجه هستیم که نه‌ تنها در عرصه اقتصادی، بلکه در سایر عرصه‌ها نیز ضعیف شده و در مقابل نظام مقتدر جمهوری اسلامی قرار دارد که آحاد ملت پشتیبان آن هستند و امروز ما در 22 بهمن آمده‌ایم تا با شهدا عهد ببندیم و بگوییم تا آخر ایستاده‌ایم و عقب‌گرد نخواهیم کرد.

سردار نقدی بیان داشت:‌ ملت ما در مقابل دشمن با تمام وجود خواهد ایستاد و ذره‌ای در دفاع از آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی کوتاه نخواهد آمد.

وی در پایان با اشاره به اینکه ملت ما با تمام اقتدار نمایندگانی را انتخاب خواهند کرد که تودهنی به دشمن زده و از اقتصاد مقاومتی حمایت خواهند کرد، بر ضرورت حضور آحاد مردم در انتخابات پیش‌رو تأکید کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است