منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۴۲
شناسه خبر: 238739
گروه :خبر
n00129720-b

جانشین بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه لبخندهای تصنعی شیطان بزرگ برخی را دچار اشتباه محاسباتی کرده است، اظهار کرد:برخی در داخل کشور اگر به جای دغدغه سیاست های آمریکا به فکر استفاده از ظرفیت های درونی کشور باشند بسیاری از مسائل کشور مرتفع خواهد گردید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، علی ابرهیمی، جانشین مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان، با اشاره به طرفداری طیفی که آمریکا را ناجی می دانند گفت: برخی با ژست روشنفکری این احساس را دارند و باورشان شده است که بوسیله مذاکره با آمریکا مشکلات کشور برطرف می شود، آن هم آمریکایی که رد پای او در همه بی نظمی ها، آشفتگی ها و خونریزی های دنیا وجود دارد و کشتار زنان و کودکان در سوریه، فلسطین، عراق و یمن مصداق هایی برای بی آبرویی آمریکا است.

جانشین مسئول بسیج دانشجویی استان با بیان اینکه لبخندهای تصنعی شیطان بزرگ برخی را دچار اشتباه محاسباتی کرده او در گفتار و رفتار پازل دشمن را کامل می کنند، اظهار کرد:این افراد ساده لوح  آنقدر در رؤیا و خیال واهی به سر می برند که با دشمن با مودت و مدارای تمام و با خودی ها با شدت و تندی برخورد می کنند، ظاهرأ برخی ها در داخل از آمریکایی ها هم آمریکایی تر شدند.

ابراهیمی تصریح کرد: اگر این گونه محاسبه  و احساس کنیم که توانسته ایم  از ایران هراسی بکاهیم و چهره جمهوری اسلامی را در جهان معقول نشان دهیم ، تکرار حرف و برنامه های شیطان بزرگ است و صد البته  این نگاه می تواند مقدمه ای جهت نفوذ و ضربه خوردن باشد.

وی، افزود: روز به روز از آبروی آمریکاکاسته می شود و چهره قبیح، وحشی و متعفن دولت آمریکا و سیاست های خصمانه آنها برای ملت ها روشن تر می شود؛ درحالیکه چهره جمهوری اسلامی به واسطه اتکا به توانمندی های درونی، دانشمندان جوان، و روحیه انقلابی و ضد استکباری روز به روز درخشان تر می گردد.

ابراهیمی، بیان کرد: اگر کشوری از حرکت رو به جلو و سرعت در فتح قله های علم و فناوری نوین، مثلا فناوری هسته ای کوتاه بیاید و تن به خواسته های غیر معقول آمریکا بدهد قطعا آمریکا هم جهت مدیریت افکار عمومی آن کشور و حتی جهان، نمایشی به ظاهر خوب ولی مقطعی اجرا می کند.

وی اظهار کرد: در حال حاضر که بحث رابطه نیز از سوی خود آمریکا جهت نفوذ در ارکان جمهوری اسلامی ایران مطرح است باز هم برخی از مسولین آن کشور از گزینه های روی میز یاد می کنند و بدتر از آن اینکه عده ای در داخل کشور این حرکت آمریکاییها را توجیه و بزک می کنند.

مسئول جانشین بسیج دانشجویی استان هرمزگان خاطر نشان کرد: برخی در داخل کشور اگر به جای دغدغه سیاست های آمریکا به فکر استفاده از ظرفیت های درونی کشور که اصلی ترین سرمایه ، سرمایه انسانی و جوانان تحصیل کرده اند، باشند بسیاری از مسائل کشور مرتفع خواهد گردید.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است