منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 242005
گروه :خبر
13940125000417_PhotoA

سخنگوی دولت گفت: تا پایان این هفته همه تلاش‌ها برای تهیه بودجه سال ۹۵ به فرجام می‌رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در همایش تجلیل از مقام کتاب‌داران  طی سخنانی در رابطه با تدوین لایحه بودجه سال 95 گفت: تا پایان این هفته همه تلاش‌ها برای تهیه بودجه سال 95 به فرجام می‌رسد.

وی با بیان اینکه ما هنوز درتحریم هستیم، افزود: برجام درمرحله اجراست و اگرطرف مقابل ازاین فرصت استفاده نکند زیان خواهد دید.

سخنگوی دولت با تاکید بر توجه بیشتر به مسائل اجتماعی و فرهنگی، گفت: رهبری درجلسه ای که هفته گذشته داشتیم، متذکرشدند که به فرهنگ ومسائل اجتماعی دربودجه95 وبرنامه ششم توسعه توجه ویژه داشته باشیم.

نوبخت با اشاره به جلسه امروز با رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور در این جلسه نسبت به وضعیت پرداخت های اداری وهمچنین وضعیت بازنشسته ها تذکر می داد و می خواست مطمئن شود که در بودجه سال 95 نسبت به تعدیلات و تقویت اعتبارات، اقدامی کرده اند یا خیر. آن چیزی که امروز شما کتابداران مطالبه کردید، همان چیزی است که رئیس جمهور از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می خواهد. ما هم داریم تلاش می کنیم که حقوق و قدرت خرید کتابداران را به آن جایگاه مطلوب برسانیم.

وی خاطرنشان کرد: یک مسئله مهم، نیاز ما به کتابخانه و همچنین کتابداران است. تلاش داریم هم قدرت خرید افراد شاغل در نهاد کتابخانه ها را افزایش دهیم و از طرف دیگر این قدرت را بر افرادی که قرار است به کارکنان نهاد افزوده شوند، تقویت کنیم. همچنین مسئله تعداد کتابخانه ها در تنظیم لایحه بودجه 95 و برنامه ششم لحاظ خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است