منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 281360
گروه :خبر
13941121000395_PhotoA

وزیرامورخارجه روسیه تأکید کرد مسکو به جنگ علیه تروریسم در کنار ارتش سوریه ادامه خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «سرگئی لاوروف» وزیر امورخارجه روسیه در گفت‌وگو با تلویزیون روسیه تأکید کرد، به جنگ علیه تروریسم در کنار سوریه ادامه می‌دهیم.

بنا بر این گزارش، وزیر امورخارجه روسیه امروز همچنین با «تمام سلام» نخست‌وزیر لبنان در حاشیه اجلاس مونیخ نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

لاوروف در این گفت‌وگو تأکید کرد که مسکو آمادگی دارد تا به گفت‌وگوهای سیاسی با لبنان و نیز ارائه کمک‌ها و حمایت‌های لازم به این کشور ادامه دهد. وی در ادامه از نخست‌وزیر لبنان خواست تا ارزیابی خود از ضرورت‌هایی که باید انجام شود و نیز کمک‌هایی که روسیه می‌تواند به لبنان داشته باشد، را ارائه دهد.

در حال تکمیل…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی