منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۹
شناسه خبر: 216730
گروه :خبر

وزیر خارجه روسیه با اشاره به تلاش برخی کشورها برای استفاده از گروه‌های تروریستی علیه نظام سوریه تاکید کرد: اسد رئیس‌جمهوری قانونی سوریه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه عنوان داشت: تروریسم به ویژه اقدامات داعش در تخریب آثار باستانی و ترور مخالفان خود که در عراق و سوریه شاهد آن هستیم، بزرگترین چالشی است که جهان با آن مواجه است.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت اینترنتی النشره، وزیر خارجه روسیه در سخنانی در دانشگاه روابط بین‌الملل در مسکو بر لزوم حفاظت از آثار باستانی و ارزش‌های تاریخی از طریق سازمان ملل تاکید کرد و گفت که یونسکو باید گام‌هایی را در این زمینه بردارد.

وی عنوان داشت: ما برای ارتقای گروه “بریکس” و سازمان همکاری “شانگهای” با هدف مقابله با تروریسم تلاش می‌کنیم. لازم است که به دنبال پاسخ‌هایی برای چالش‌های موجود در شرایط کنونی بگردیم.

وی همچنین با بیان اینکه داعش با مداخله‌های خارجی در عراق سربرآورد، گفت که مبارزه با داعش امری مطلوب است اما این مبارزه باید بدون معیارهای دوگانه صورت بگیرد.

وزیر خارجه روسیه با اشاره به استفاده برخی کشورها از گروه‌های مسلح علیه بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه مشابه چیزی که در عراق و لیبی اتفاق افتاد تاکید کرد که بشار اسد رئیس‌جمهوری قانونی سوریه است.

سرگئی لاوروف در پایان تاکید کرد ارتش سوریه بیشترین کارآمدی را در مبارزه با تروریسم دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است