منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳
شناسه خبر: 208315
گروه :خبر
13930305000043_PhotoA

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امیدواریم که به زودی شاهد این باشیم که لانه جاسوسی آمریکا در کشورهای منطقه به پایگاه اتحادیه جوانان ضد امپریالیزم تبدیل شود و این خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اعضای شورای مرکزی اتحادیه جوانان ضد امپریالیزم در محل لانه جاسوسی آمریکا با سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار کردند.

در این دیدار سردار نقدی ضمن تقدیر از اقدامات اتحادیه جوانان ضد امپریالیزم که از جوانان مبارز و با بصیرت کشورهای مختلف تشکیل شده است، گفت: قدرت ازآن ملت هاست؛ خداوند اراده کرده که قدرت خود را در اجتماع ملت ها متجلی کند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه خداوند سرنوشت ملتها را زمانی تغییر می‌دهد که خودشان به برای رسیدن به آزادی به صحنه بیایند و تلاش کنند، تصریح کرد: اگر امروز می‌بینیم که قدرت در اختیار شیطان‌ها و طاغوت‌ها قرار گرفته، علت آن این است که ملت ها قدرت خودشان را نمی دانند و گروهی به خاطر ترسیدن و گروهی به خاطر فریب خوردن، قدرت خود را به طاغوت ها تفویض کرده اند.

وی با تصریح بر وظیفه امروز جوانان اتحادیه ضد امپریالیزم، ادامه داد: وظیفه ما و جوانان اتحادیه این است که با روشنگری نگذارند ملت ها فریب شیطان را بخورند و با روحیه دادن، مانع ترس آنها شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج افزود: همین طور که ملت ایران با دست خالی بر آمریکا پیروز شدند و امروز شما می بینید که در لانه جاسوسی فتح شده آمریکا نشسته اید و به جای مستشاران زورگوی آمریکایی، دانشجویان بسیجی در اینجا استقرار دارند، هر کدام از ملت های مسلمان که از فرمول بیداری و و حدت مردم ایران استفاده کند به همین پیروزی می رسد.

نقدی در پایان بیان داشت: امیدواریم که به زودی شاهد این باشیم که لانه جاسوسی آمریکا در کشورهای منطقه به پایگاه اتحادیه جوانان ضد امپریالیزم تبدیل شود و این خواهد شد. اراده خدا بر پیروزی مستضعفین است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی