منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲
شناسه خبر: 331208
گروه :خبر
رسانه - رفتارنیوز

فعال رسانه هرمزگان اظهار کرد: قرار است مبلغ فرهنگ عاشورایی باشیم ما در حزب الله قرار داریم ،گواه این ادعا اینست که استکبار با ما سرجنگ دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رفتارنیوز، مرتضی پیروی منش فعال رسانه هرمزگان در یادداشتی که در اختیار خبرنگار ما قرار داه است، اینگونه بیان کرد:  قرار است مبلغ فرهنگ عاشورایی باشیم ما در حزب الله قرار داریم ،گواه این ادعا اینست که استکبار با ما سرجنگ دارد.

چرا همه کفر با ما سر جنگ دارند؟

ما با دشمن هم تقابل حزبی داریم هم تمدنی و هم برای بقاء خسارت دارد اما آبادانی نیز دارد یعنی چه که حضرت امام خامنه ای فرمودند: به تصور حقیر یعنی فکر و دل و …. را می زند جنگ نرم دشمن با این روحیه ها دعوا دارند.

ریشه ای است ما حزب الله هستیم و آنان حزب الشیطان و شیطان هرگز نمی خواهد حزب الله باشد، حزب شیطان بر اساس نگاهی که داشته است یک ساختار برای خود و اعمال کثیف خود در دست نموده است و انسن را محور آن قرار داده است اما اینگونه نیستیم.

حزب الله و انقلاب اسلامی نیز با محور الله ساختار هایی را در مقابل ساختار غرب دارند و آن را به چالش کشیده اند، ما پاسدار این ساختار هستیم.

متاسفانه برخی موارد مشاهده می شود اصل ماموریت و رسالت خود را فراموش می کنیم و نمی دانیم در کدام ساختار قلم می زنیم.

با نگاهی به تقابل این دو حزب در دستاورد های تمدنی به این نتیجه خواهیم رسید که دشن چرا با همه وجود با ما سر جنگ دارد، بقاء حزب شیطان با نبود ما حاصل می شود.

ما درعرصه سیاسی مردم سالاری دینی را در مقابل ساختار من در آوردی دموکراسی غربی قرار دادیم، د رعرصه اقتصادی، اقتصاد مقاومتی را در مقابلساختار نظام سرمایه داری غرب کاپیتلاسیون گذاشتیم، در عرصه فرهنگی، اسلام ناب محمدی را در مقابل لیبرالیسم آنان که معتقدند هرچه خودت احساس کردی درست است انجام بده قرار دادیم و آنان را به چالش کشیده ایم بقاء آنان را زیر سئوال برده ایم.

چگونه با ما سر جنگ نداشته باشند؟

شما ساختاری بر محور الله دارید که آنان را از بین می برد، نباید با شما بجنگند؟

مواظب باشیم تفکرات و واداده ها و چپ کرده ها به سمت تفکرات لیبرالیستی و … تصمیم سازی و تصمیم گیری ما نباشند، پاسدار و حافظ حزب الله هستیم نه حزب الشیطان.

راه غرب برای از بین بردن ایران از طریق اجبار (جنگ) بوده و هست، از راه اکراه یا همان سیاست چماق و هویچ می باشد از راه استخدام یا همان نفوذ می باشد که مثلا ساختار باشد اما طوری باشد که آنان می گویند.

دشمن شیوه چهارمی نیز به کار می برد و آن مجذوب سازی است که جابجایی عشق و نفرت است، عشق ما مقاومت و ایستادگی است بیائید جای این مقوله که به قول آنان بوی غارت و کشت و کشتار می دهد را عوض کن یعنی چه؟

لازم است ما بدانیم پاسدار چه هستیم ما قرار است خونخواه اهل بیت(علیه السلام) باشیم ما در حزب الله قرار داریم.

انتهای پیام /ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است