منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
شناسه خبر: 302974
گروه :خبر
mh6g7oyل8

در این دوره از کلاسها مربیان رشته ورزشی فوتسال علم روز فوتسال که شامل مسائل فنی و تخصصی و تاکتیکی و موضوعات مرتبط و همچنین آخرین قوانین این رشته ورزشی را زیر نظر ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشور آموزش دیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، از پانزدهم فروردین ماه یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال ایران در بندرعباس به مدت 5 روز برگزار شد.

 

در این دوره از کلاسها مربیان رشته ورزشی فوتسال علم روز فوتسال که شامل مسائل فنی و تخصصی و تاکتیکی و موضوعات مرتبط و همچنین آخرین قوانین این رشته ورزشی را زیر نظر ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال کشور آموزش دیدند.

 

در پایان این دوره آموزشی از سوی هیات فوتبال هرمزگان و کمیته فوتسال کشور به شرکت کنندگان مدرک مربیگری سطح یک فوتسال ایران صادر شد.

 

این دوره آموزشی با حضور ٢٠ مربی بصورت تئوری و عملی در سالن فجر بندرعباس برگزار شد.
همچنین در این کلاس مربیگری عباس روزپیکر سرمربی تیم لیگ برتری آذرخش سرخون بندرعباس بعنوان دستیار اول ناظم الشریعه را همراهی می کرد.
ناظم الشریعه سرمربی کنونی تیم ملی فوتسال ایران است که اواخر سال گذشته به همراه این تیم قهرمان آسیا شد و عنوان بهترین مربی این دوره از رقابتها را از آن خود کرد.

 

81WFnswB

ASbWnD9d

EihVHkAU

iqF57uLo

mfVbx_Ho

mh6g7oy8

phOO9yTN

QISb8+XW

_VqlbgEu

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی