منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۵
شناسه خبر: 301949
گروه :خبر
13920924000257_PhotoA
 

با کاهش شگفت‌انگیز تقاضای بنزین در آمریکا

قیمت نفت به کمترین عدد از یک ماه گذشته رسید

قیمت نفت در بازارهای جهانی پس از کاهش شگفت‌انگیز تقاضا برای بنزین در آمریکا و ایجاد تردید درباره توافق تولیدکنندگان نفت بر سر فریز نفتی کاهش یافت و بشکه‌ای 37.30 دلار معامله شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، پس از کاهش شگفت‌انگیز تقاضا برای بنزین در آمریکا، بزرگ‌ترین مصرف نفت و ایجاد تردید در مورد اینکه تولیدکنندگان نفت می‌توانند در مورد فریز نفتی به توافق برسند، قیمت نفت به پایین‌ترین رقم یک ماه گذشته رسید.

اداراه اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تقاضا برای بنزین، یکی از عوامل مهم حمایت از مصرف نفت، در ماه ژانویه برای نخستین بار در 14 ماه گذشته کاهش یافت.

قرار است بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نفت جهان در دوحه در 17 آوریل با یکدیگر ملاقات کنند تا در مورد طرح فریز نفتی مذاکره کنند.

هر بشکه نفت خام آمریکا با 34 سنت کاهش یافت و 35.36 دلار فروخته شد.

نفت برنت نیز با 39 سنت کاهش بشکه‌ای 37.30 دلار معامله شد که کمترین میزان از 4 مارس به شمار می‌رود.

فرنک کلامپ تحلیلگر نفت در این‌باره گفت: «بازار از این ارقام شوکه شد: تولید نفت روسیه به بالاترین رقم 30 سال گذشته رسید و تقاضا برای بنزین آمریکا نیز برای نخستین بار در 14 ماه گذشته کاهش یافت.»

تحلیلگران بی‌ان‌پی پاریباس توافق دارند که قیمت نفت می‌تواند بیشتر کاهش یابد. ظهور اشباع گازوئیل می‌تواند بر تهدید جهانی در مورد تولید نفت اضافه شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است