منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 191926
گروه :خبر

مدیر عامل اتحادیه مرغداری گفت: با توجه به نزدیکی ماه رمضان قیمت هم مرغ افزایش خواهد یافت و احتمالا مرغ در ماه رمضان با توجه به شرایط بازار به 8500 هم برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، عباس رحمانی مدیر عامل اتحادیه مرغداری در خصوص احتمال افزایش قیمت مرغ اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به شرایط بازار باید گفت قیمت تمام شده برای مرغ باعث ضرر و زیان است.

 

وی در ادامه افزود: وزیر بازرگانی هم چندی پیش عنوان کردند که مرغ به قیمت واقعی خودش برگشته است اما متاسفانه آقایان آن را کنترل نکردند تا به همان روال سابق مرغ در بازار عرضه شود.

 

مدیر عامل اتحادیه مرغداری تصریح کرد: در حال حاضر قیمت سیب زمینی و پیاز از قیمت مرغ بیشتر است؛ متاسفانه مرغداران با این شرایط ضرر سنگینی را می پردازند، قطعا مردم هم با این وضعیت دچار استرس شده اند یک روز

قیمت مرغ 8000 تومان است یک روز 6000 تومان واقعا معلوم نیست که چه وضعیتی در آینده پیش خواهد امد.

 

رحمانی با انتقاد از عملکرد دولت تاکید کرد: متاسفانه دولت فقط یاد گرفته است بگوید که عرضه و تقاضا؛ اگر عرضه زیاد شود تقاضا کم است پس تولید کننده باید چه کاری انجام دهد واقعا با این شرایط در ادامه راه دچار مشکل می شویم.

 

وی در پایان با اشاره به افزایش قیمت مرغ خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیکی ماه رمضان قیمت مرغ افزایش خواهد یافت و احتمالا مرغ در ماه رمضان با توجه به شرایط بازار به 8500 هم برسد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است