منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۵
شناسه خبر: 234969
گروه :خبر
13911201000315_PhotoA
 

با معلق ماندن تصمیم نرخ بهره در آمریکا

قیمت طلا افزایش یافت/ اونس ۱۱۵۹ دلار

با معلق ماندن تصمیم افزایش نرخ بهره در آمریکا در نشست دیروز فدرال رزرو، قیمت جهانی طلا افزایش یافت و هر اونس آن به قیمت 1159دلار به فروش رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امروز قیمت طلا در بازارهای جهانی با 3.4 دلار افزایش در هر اونس به قیمت 1159 دلار و 10 سنت به فروش رفت.

قیمت امروز این فلز زرد در کمترین زمان به قیمت 1156 دلار و 30 سنت و در بیشترین زمان به قیمت 11.63 دلار و 50 سنت به فروش رفت.

قیمت امروز طلا نسبت به یک ماه گذشته 31 دلار و 40 سنت افزایش دارد اما نسبت به یک سال گذشته با 52 دلار و 50 سنت کاهش است.

خبرگزاری رویترز، نوشت اگرچه امروز طلا افزایش داشت اما همچنان در کمترین زمان 2 هفته اخیر به فروش می‌رود.

روز گذشته فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را در این کشور افزایش نداد و همچنان تصمیم‌گیری درباره آن به 2 ماه دیگر موکل شد.

خبر عدم افزایش نرخ بهره در آمریکا جذابیت این فلز گران‌قیمت را افزایش داد و قیمت طلا در بازارهای جهانی بالا رفت.

در حال حاضر سرمایه‌گذاران به شدت آمارهای تولید ناخالص داخلی آمریکا، تورم و نرخ اشتغال را که به گفته رئیس فدرال رزرو مبنای افزایش یا عدم افزایش نرخ بهره در آمریکا خواهد بود را دنبال می‌کنند.

روز گذشته جانت یلن گفت: باید تصویر روشنی از امکان افزایش تورم، اشتغال و نرخ رشد اقتصادی باشد تا دست به افزایش نرخ بهره بزنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است