منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۲
شناسه خبر: 177421
گروه :خبر
155800_PhotoA

با تأکید دوباره رئیس بانک مرکزی آمریکا به افزایش نرخ بهره تا دو ماه دیگر در این کشور،انس جهانی ۷.۲ دلار کاهش یافت.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، امروز در بازارهای جهانی هر انس طلا 7.2 دلار کاهش یافت و به قیمت 1195 دلار معامله شد.

قیمت طلا امروز در کمترین زمان 1191 دلار و 30 سنت و در بیشترین زمان 1202 دلار و 70 سنت به فروش رفت. قیمت امروز این فلز زرد نسبت به یک ماه گذشته رشد 33.5 دلار داشته، اما نسبت به یک سال اخیر، کاهش 117 دلار و 30 سنت را تجربه کرده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دلیل کاهش قیمت طلا، اظهارات رئیس بانک مرکزی آمریکا و تأکید بر افزایش نرخ بهره در این کشور در ماه ژوئن یعنی تا دو ماه آینده است.

پیش از این، اگرچه این مقام مسئول بارها از افزایش نرخ بهره در این کشور خبر داده بود، اما همچنان بدون تغییر، نرخ بهره در محدوده صفر بود.

ادامه بدقولی‌های این مقام مسئول باعث شد تا سرمایه‌گذاران به افزایش نرخ بهره در این کشور خوشبین نباشند، و طلا روند افزایشی داشت.

برخی مسئولان ایالتی هم در باره افزایش نرخ بهره در این کشور هشدار دادند به طوری که روز گذشته، رئیس فدرال رزرو یکی از ایالت‌های آمریکا گفته بود افزایش نرخ بهره در این کشور در سال جاری بسیار وحشتناک خواهد بود و در صورت افزایش، باید کاملاً تدریجی و تا پایان سال 2017 نهایتاً 3 درصد باشد. اما رئیس مرکزی آمریکا بدون توجه به این هشدارها به افزایش نرخ بهره تا دو ماه آینده تاکید کرده است و باعث شد، دوباره قیمت فلز طلا پایین بکشد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *




تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است