منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
شناسه خبر: 358270
گروه :خبر
img12032068

نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران اظهار کرد: نهضت امام خمینی (ره) بر گرفته از عاشورای امام حسین (ع) است و قیام شیخ عیسی قاسم متاثر از نهضت امام خمینی است.

شیخ عبدالله الدقاق نماینده شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با بیان اینکه آیت الله شیخ عیسی قاسم شاگرد مکتب امام حسین (ع) است،گفت:شیخ قاسم و  فرزندانش با محبت امام حسین علیه السلام  و اهل بیت(ع) رشد کرده اند.

وی افزود:شیعیان بحرینی توجه ویژه ای به امام  حسین (ع) دارندعلی الخصوص در شب دهم محرم که تعداد زیادی از شیعیان در محل سخنرانی شیخ قاسم حضور دارند و از این راه امام حسین (ع) را گسترش می یابد و این باعث می گردد که در جامعه کنونی بحرین تفکر حسینی گسترش پیدا کند.
نماینده شیخ قاسم  با اشاره به احتمال افزایش فشارهای به شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: امام حسین (ع) به ما آموخته است که هرگز زیر بار ظلم نرویم (هیهات منه الذله) و این نیز مسیر شیخ عیسی قاسم می باشد.
وی با توجه به اینکه احتمالات زیادی نسبت به نحوه برخورد با شیخ عیسی قاسم  در آینده  وجود دارد تصریح کرد: اما باید بدانید که وضعیت بحرین با دیگر کشورها مانند نیجریه و کاری که آنها با شیخ  زکزاکی کردند متفاوت است و مانند شرایط  شیخ نمردر عربستان نمی باشد زیرا در بحرین مردم همواره در اطراف منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم  حضور دارند.
ماینده شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: اگر حکومت بخواهد آسیبی به شیخ قاسم  برساند پیش از آن  باید تعداد زیادی از ملت بحرین  را به  شهادت برساند و این  مسئله برای حکومت سنگین است.
الدقاق خاطرنشان کرد: نهضت امام خمینی (ره) بر گرفته از عاشورای امام حسین (ع) است و  قیام شیخ عیسی قاسم متاثر از نهضت امام خمینی است.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان