منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
شناسه خبر: 358893
گروه :خبر
img_1247

فرماندار جاسک گفت:فلسفه قیام امام حسین (ع) احیای اسلام و احیای قرآن بود که قیام امام حسین (ع) اسلام و قرآن را احیا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  مکران نیوز محمد احمدی فرماندار شهرستان جاسک در جمع نمازگران اهل سنت گفت: فلسفه قیام امام حسین (ع) احیای اسلام و احیای قرآن بود که حرکت تاریخی امام حسین (ع) در راستای احیای اسلام بود که قیام ایشان بعد از 1400 سال توسط بشریت گرامی داشته می شود.

وی اظهار داشت: در آستانه یک برگزاری یک طرح ملی هستیم که طرح سرشماری و نفوس مسکن 95 است که نیاز به یاری و استمداد از همه شما داریم که در این طرح با دادن اطلاعات دقیق و صحیح شرکت کنید.

احمدی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری گفت: سرشماری یک ضرورت برای کشور است که برنامه ریزی و حرکت به آبادانی است که لازم است اطلاعات دقیق و صحیح از جامعه باید برای برنامه ریزی و آبادانی لازم است.

فرماندار جاسک گفت:اما امسال با رویکرد جدید آمار جمع آوری می شود که آن هم ثبت نام سرشماری از طریق اینترنت هست که با توجه زمان باقی مانده با مراجعه به پایگاه های ایجاد شده در سطح شهر اطلاعات خود را ثبت کنید.

وی گفت: فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری در جاسک فراهم شده است کسانی که توانایی سرمایه گذاری دارند اقدام کنند و بدانند که بنده و مسئولین از حامیان شما خواهیم بود که با توجه آینده طرح شده برای جاسک فردایی روشن در انتظار جاسک هست.

فرماندار جاسک با اشاره به اهمیت بهداشت و پاکیزگی از دیدگاه اسلام و پیامبر اکرم گفت:در بحث نظافت باید همکاری کنیم تا نازیبایی که در سطح شهر هست باید زیبا شود که مجموعه ی شهرداری ممکن است به خوبی نتواند که همت همه ی مردم شهر جاسک را می طلبد که امیدواریم به زودی صاحب شهری زیبا شویم.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است