منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴
شناسه خبر: 266310
گروه :خبر
IMG-20160109-WA0013

دومین دوره مسابقه قوی ترین مردان استان هرمزگان در پارک غدیر بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل ، رئیس سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت:دومین دوره از مسابقات از سه ماه پیش با تشکیل کارگروهی با همکاری هیئت پرورش و اندام و اداره کل ورزش و جوانان استان  تشکیل شد و پس از انجام تستهای لازم، 15 نفر توانستند خود را به این دوره از مسابقات برسانند.
در مسابقه قویترین مردان استان هرمزگان که از ساعت 14 در پارک غدیر بندرعباس برگزار شد 15 نفر به رقابت پرداختند که پس از انجام مرحله مقدماتی آقایان؛ عباس بحرک، ذاکر قاسمی، فرشاد دهقانی، رضا عباسی، احمد جعفری ، مهدی نعیمی ،محمود سراجی ، علی بارانی به فینال این مسابقات راه یافتند.
در پایان عباس بحرک به عنوان قوی ترین مرد استان هرمزگان و نفر اول مسابقات معرفی شد و پس از آن  فرشاد دهقانی حائز رتبه دوم و آقای مهدی نعیمی به مقام سوم دست یافت. که به این ترتیب، به نفر اول تا سوم مسابقات 30 و 20 و 10 میلیون ریال جوایز نقدی اهداء گردید.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان