منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
شناسه خبر: 176871
گروه :خبر

معاون یکی از وزرا، چندی پیش طی سفر به قم ، با برخی از اصلاح طلبان این شهر ملاقات کرده است و در این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر درباره اوضاع فرهنگی جامعه پرداخته‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، پس از نامه معروف امام خمینی(ره) به منتظری وی نه تنها مسیر قبلی خود را رها نکرد؛ بلکه باز هم در مسیر قبلی قدم برداشت اما با توجه به نظر امام خمینی درباره فعالیت‌های وی، مردم دیگر اقبالی به وی نداشته و آثار وی نیز منتشر نشد.

 

اما شنیده شده که معاون یکی از وزرا، چندی پیش طی سفر به قم ، با برخی از اصلاح طلبان این شهر ملاقات کرده است و در این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر درباره اوضاع فرهنگی جامعه پرداخته‌اند.

 

در ادامه این جلسه یکی از مرتبطین با جریان منتظری از این معاون وزیر خواسته است تا آثار منتظری دوباره چاپ شوند و به این آثار مجوز داده شود.

 

ظاهرا این معاون وزیر در این دیدار قول مساعد و همکاری برای چاپ تمام آثار مرحوم منتظری به‌ غیر از کتاب خاطرات وی را داده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور