منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰
شناسه خبر: 263925
گروه :خبر
قطع-ارتباط-تلفن-و-اینترنت

در پی بارندگی اخیر در رودان و منطقه کلیه ارتباطات شبکه ای اعم از تلفن همراه، ثابت، اینترنت دیروز در شهرستان کاملا قطع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ در پی بارندگی اخیر در رودان و منطقه کلیه ارتباطات شبکه ای اعم از تلفن همراه، ثابت، اینترنت دیروز در شهرستان کاملا قطع و مشکلاتی برای شهرستان رودان ایجاد شد.

خادمی مسئول مخابرات رودان در گفتگو با رودان نیوز گفت: در پی بارندگی اخیر در منطقه، فیبر نوری که ارتباطات شرق استان و شهرستان رودان بر روی آن قرار گرفته است دچار مشکل و آبگرفتگی  و باعث شد کلیه ارتباطات شبکه ای شهرستان اعم از تلفن همراه،ثابت و اینترنت قطع، و ارتباط شهرستان با کلیه شهرهای استان و کشور کاملا قطع شد.

وی اظهار کرد: با پیگیریهایی که با مرکز مخابرات استان داشتیم، همکاران فنی در شهرستان حضور یافتند و تا ساعت ۳ بامداد دیشب روی سوئیچ رودان کار کردند ومشکل رفع نشد و مقرر شد امروز هم همچنان برای رفع مشکل تلاش می کنند.

 

خدامی با اشاره به اینکه مشکل تلفن همراه و اینترنت در شهرستان رفع شده، ادامه داد: مشکل تلفن ثابت در شهرستان همچنان پابرجا است و امیدواریم تا پایان امروز این مشکل حل شود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است