منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۸
شناسه خبر: 184765
گروه :خبر
1648999_9742

در عصر ارتباطات، باز هم شاهد اختلال و قطعی ارتباط اینترنت و تلفن های همراه در سطح شهرستان بشاگرد بودیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، ارتباطات امروز جزو لاینفک زندگی بشری است و هر انسانی در هر نقطه دورافتاده ای هم که باشد، برای تامین نیازها و انجام امور خود تلفن و اینترنت را حق خود می داند که از آن بهره مند باشد و گسترش حوزه های جمعیتی شهرها و روستاها و افزایش متقاضیان و مشترکان خدمات عمومی نیازمند توسعه زیرساخت ها و ابزارهای پیشرفته متناسب با نیازهای جامعه امروزی است به همین دلیل تلفن ثابت که یکی از ابتدایی ترین حوزه ارتباطی است نباید قطعی و مشکل آن طولانی شده و باعث نگرانی مردم شود.

در عصر ارتباطات، باز هم شاهد اختلال و قطعی ارتباط اینترنت و تلفن های همراه در سطح شهرستان بشاگرد بودیم.

از صبح یکشنبه 20 اردیبهشت ماه، خطوط همراه اول در بشاگرد دچار اختلال شد و پس از آن خطوط تلفن ثابت نیز با اختلال روبرو شد.

این اختلال به نحوی بود که سیستم اینترنتی سطح بشاگرد نیز تحت تاثیر قرار داده بود و امکان برقراری هیچگونه ارتباطی از طریق تلفن همراه وجود نداشت.

این مشکل تا ساعات پایانی این روز ادامه داشت تا در نهایت در عصر ارتباطات، امکان برقراری ارتباط برای مردم مرکز شهرستان بشاگرد میسر شد.

قطعی خطول تلفن همراه و اینترنت مسئله ای نه چندان ناآشناست چرا که هرازگاهی، گریبانگیر ساکنین شهرستان بشاگرد می شود و اما باز هم قطعی فیبر نوری، عامل اصلی این مشکل بیان می شود.

گفتنی است که اکثر روستاهای شهرستان بشاگرد از جمله روستاهای بخش گافروپارامون فاقد خطوط تلفن همراه و اینترنت هستند و تنها نقاطی که در بشاگرد اینترنت در دسترس می باشد دو شهر سردشت و گوهران هستند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند