منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 353481
گروه :خبر
golestanema451

در آستانه بازگشایی مدارس برق اداره آموزش و پرورش جاسک ظهر امروز از سوی اداره برق قطع شد که موجب ازدحام و سردرگمی ارباب رجوع و مراجعین شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مکران نیوز در اقدامی عجیب آستانه بازگشایی مدارس برق اداره آموزش و پرورش جاسک ظهر امروز از سوی اداره برق قطع شد  که موجب ازدحام و سردرگمی ارباب رجوع و مراجعین شد.

این در حالی است که این روزها ادارت آموزش و پرورش شهرستان ها اوج فعالیت خود و بیش ترین حجم ارباب رجوع از دانش آموز تا ولی دانش آموز گرفته تا معلمان را دارد که قطع برق موجب تجمع و سردرگمی این افراد شده است.

شاید جالب باشد که از سویی تمام ادارات شهرستان باید در بازگشایی مدارس در قالب پروژه مهر به اداره آموزش و پرورش کمک کنند تا مدارس با داشتن کوچک ترین مشکل شروع به فعالیت و خدمت رسانی کنند که این گونه اداره برق شهرستان جاسک چوب لای چرخ اداره آموزش و پرورش و بحث تعلیم و تربیت می گذارد.

البته این اولین بار نیست که اداره برق شهرستان جاسک با سرعت برق ادارات و مراکز خدمات رسانی را قطع می کنند مثلاً چند روز پیش برق مجتمع آب شیرکین روستایی بونجی را قطع کرد که سبب قطعی آب آشامیدنی 50 روستای حوزه غرب شد. یا در صورت پرداخت بدهی چند ده هزاری مشترک خانگی در یک دوره بلافاصله جهت قطع آن اقدام می کنند.

گفتنی است شهرستان جاسک با توجه گرمای بی سابقه از 12 ماه سال 9 ماه آن باید کولر گازی در اغلب ساعات شبانه روز روشن باشد که مردم جاسک باید مبلغ زیادی از درآمد خود را جهت برق بپردازند.

انتهای پیام/ش

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی