منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹
شناسه خبر: 362036
گروه :خبر
img_6179

سرپرست اداره آموزش وپرورش پارسیان با بیش از یکسال سرپرستی،امروز با بی توجهی مسئولین به این نوع انتخاب تودیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ مراسم تودیع ومعارفه سرپرستان قدیم وجدید اداره آموزش وپرورش شهرستان پارسیان با حضور مسئولین شهرستانی واستانی وبا خیل عظیم فرهنگیان شهرستان برگزار گردید.

 

شهرستان پارسیان به عنوان یکی از قطب های فرهنگی استان هرمزگان از دیرباز معرف همگان بوده است واین نیز در صحبت های سرپرست جدید اداره آموزش وپرورش پارسیان می توان جست که علاقه خود برای خدمت در شهرستان پارسیان به دلیل نیروهای توانمد را از سال های دور ابراز می نماید.

 

مسئولان استان هرمزگان از چند ماه گذشته وقتی تغییرات مدیریتی در شهرستان ها را شروع کردند پارسیان را نیز در لیست تغییرات قرار داده بودند که این تغییر یک روز همگان آن را تأیید ویک روز دیگر آن را تکذیب می کردند.

 

اما جای بسی سؤال دارد که چرا سرپرست سابق اداره آموزش وپرورش شهرستان پارسیان با بیش از یکسال سرپرستی،هیچ وقت رئیس نشد وحکم آن امروز به نام کسی دیگر زده شد.

 

آیا مگر مسدئولان شهرستانی از این ماجرا خبردار نبودند که شهرستانی با این قدمت فرهنگی ویکی از شهرستان ها وقطب های فرهنگی هرمزگان چرا باید بیش از یکسال رئیس نداشته باشد.

 

هرچند که از گوشه وکنار به سخنانی به گوش می رسید که عده ای به عنوان موافق نیروی بومی و عده ای نیز به عنوان مخالف لشکرکشی هایی نیز به مرکز استان داشتند که همانطور که امروز همگان دیدند نظر مخالفان بر موافقان چربیده شد.

 

همانطور که یکی از پیشکسوتان فرهنگی پارسیان امروز در میان جمع باصدای بلند صدای خود را به گوش حاضران ومسئولان در سالن رساند،این بود که پارسیان با توانمندی نیروهای فرهنگی بومی چرا نباید جایگاهی درشهرستان داشته باشد واز مسئولان استانی خواست که این نیروهای توانمند را به شهرستان های دیگر جهت مدیریت منتقل کنند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد