منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۷
شناسه خبر: 279988
گروه :خبر
139405280957211805907354

درآستانه دو انتخابات مهم هستیم که دشمن برای نفوذ در این انتخابات همچون ادوار گذشته برای اجرایی شدن اهداف خود برنامه ریزی نفوذ دارد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پایگاه خبری قشم آزاد ؛ دشمن برای انتخابات پیش رو بارسانه های دیداری و نفوذ ها تلاش می کند حضورحداقلی را در انتخابات رقم بزند و از طرفی تعداد کاندیدها را افزایش دهد تا شورای نگهبان زمان رسیدگی دقیق به تایید صلاحیت ها نداشته باشد اما شورای نگهبان در ابتدا آب پاکی روی دست آنها ریخت تا دشمنان دست به دامان قشر خاکستری جامعه شود .

 

 

دشمن با برنامه ریزی ها خود هدف داشت با افزایش کاندیدها افرادی را وارد مجلس کنند که تمایل به غرب و غرب زدگی دارند ولی شورای نگهبان این راه ها را می بندد واین می شود که علیه شورای نگهبان موضع گرفته می شود .

 

سوال اینجا ” آیا جمهوری اسلامی ایران به نمایندگانی نیاز دارد که جز فتنه گران بوده اند و یا تمایل به غرب دارند ؟

 

سه قشر درانتخابات وجود دارند که قشراول موافق ، قشر دوم مخالف و قشر سوم خاکستری است که قشرخاکستری از سوی افراد خاص به انتخابات ورود پیدا می کنند و برای اجرایی کردن نقشه های آنها قدم برمی دارند .

 

دشمن می‌ خواهد فتنه ‌ای مانند فتنه جمل که در زمان پیامبر (ص) اتفاق افتاد را تکرار کند تا قشر خاکستری جامعه را تحت تاثیر خود قرار دهد و انتخابات را به سمتی ببرد که خودش می خواهد در این میان نیروهای ارزشی باید مسیر وحدت را  برای مقابله با تحریف برگزینند .

 

قشر خاکستری بیشتر به دنبال رهایی ازمشکلات معیشتی خود است تا به دنبال توسعه و رفاه عمومی و به همین دلیل است که با هر جریانی که قولی در رفع مشکلات شخصی و موارد خاص را بدهد همسو می شوند .

 

قشری که با این هدف وارد انتخابات می شوند امکان دارد توسط وعده های دشمن خام شده و انتخابات را به سمتی سوق دهند که به ضررجمهوری اسلامی تمام شود پس انقلابیون و نیروهای ارزشی راه را برای این مسیر ببندند و نگذارند قشر خاکستری در دام دشمنان قرارگیرد .

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است