منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۴۵
شناسه خبر: 357944
گروه :خبر
index

استاندار هرمزگان از قرار گرفتن هرمزگان در رده نهم سرشماری اینترنتی در کشور خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری استاندار هرمزگان در نشست ستاد سرشماری استان هرمزگان، گفت: هرمزگان در سرشماری اینترنتی در حال حاضر در رده نهم کشور قرار دارد،برای ثبت خانوارهای مرتبط با دستگاه‌های دولتی به صورت اینترنتی انجام شود تا شاهد ثبت به موقع آمار سرشماری باشیم.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: با بیان اینکه موفقیت در اخذ آمار سرشماری به صورت اینترنتی به عنوان یک شاخص توسعه در آمار جهانی به شمار می‌رود، انتظار این است که خانواده دولت و نیروهای مسلح در این امر پیش قدم شوند.

جادری خاطرنشان کرد: فرمانداران به عنوان روسای ستاد سرشماری باید با تمرکز بیشتری در این مبحث کار کنند.

هرمزگان با ثبت پنج درصد از مجموع آمار در سرشماری اینترنتی

صالح دریانورد مدیر اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن هرمزگان نیز در این نشست، اظهار کرد: هرمزگان با ثبت پنج درصد از مجموع آمار در حال حاضر در رتبه نهم سرشماری اینترنتی کشور قرار دارد و این در حالیست که استانی همانند بوشهر در رتبه نخست با ثبت 14 درصد از مجموع کل خانوارها دارد.

دریانورد تاکید کرد: آموزش و پرورش بوشهر، طرح های تشویقی برای دانش‌آموزان در صورت ترغیب والدین به شرکت در سرشماری گذاشته است و می‌توان در هرمزگان نیز چنین طرح‌هایی را اجرایی کرد.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود