منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۵
شناسه خبر: 265014
گروه :خبر
13931209000476_PhotoA

این روزها شنیده می‌شود، قراردادهای مشابه کرسنت در حال انعقاد است ولی به طور حتم با برخورد صحیح و عادلانه با این رویه باب این مسائل برای همیشه بسته خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دوران جدید قوه قضائیه با اقدامات امید آفرینی آغاز شد که شاید مهمترین آن، برخوردهای محکم و شفاف و همراه با اطلاع رسانی درست به مردم باشد.

قوه قضائیه دشواری های خاص خود را دارد و کمتر به مشکلات درونی آن پرداخته شده و متاسفانه گوش شنوا هم برای درمان مشکلات ساختاری و اداری و مالی آن وجود ندارد اما با این حال رئیس قوه قضائیه با همه این مشکلات سعی کرده امید آفرینی فراوانی در جامعه برای اجرای عدالت فراهم آورد.

برخورد با مهره‌های فساد اقتصادی که پیوند با سیاست و قدرت دارند بسیار دشوار است و هزینه های سنگینی را هم به همراه خواهد داشت با این حال قوه قضائیه و شخص آیت‌الله آملی پای در راهی گذاشته اند که دعای بسیاری از دلسوزان نظام و مستضعفین را به همراه خواهد داشت.

شاید کمتر کسی باور می کرد مهدی هاشمی دستگیر محاکمه و زندانی شود. شاید کمتر کسی باور می کرد زنجانی و رحیمی دستگیر شوند و محاکمه شوند اما قوه قضائیه با همه فشارها و سختی‌ها این کارها را انجام داد. این اقدامات بسیار مهم هستند و شاجاعانه و در خور تمجید، تقدیر و سپاس.

شاید روزی آیت‌الله آملی لاریجانی و قضات این پرندهای مهم و همکاران محترمشان که نامی از آنها فاش نشده خاطرات این کارهای دشوار را بیان کنند تا افکار عمومی متوجه این مجاهدت‌ها شود.

اما امروزبه نظر می‌رسد وقت برخورد با پرونده مهم کرسنت هم فرارسیده باشد. پرونده‌ای که فشارهای سیاسی تا امروز اجازه نداده در محیط عادلانه به آن رسیدگی شود. شاید این گام سوم قوه قضائیه باشد گامی که آیت‌الله آملی توان برداشتن آن را دارد.

هرچند این روزها شنیده می شود قراردادهای مشابه‌ای در حال انعقاد است ولی مطمئنا با برخورد صحیح و عادلانه با این رویه باب این مطالب برای همیشه بسته خواهد شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است