منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۳
شناسه خبر: 207764
گروه :خبر
IMG-20150803-WA0009

عبدالحمید رحمانی یا همان «حمید» با کمترین امکانات سالیان سال در عرصه توزیع نشریات در شهرستان فعالیت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر محمود اسدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در خصوص فعالیت عبدالحمید حیاتی در شهرستان گفت : فعالیت ایشان از سالیان دور در شهرستان به ثبت رسیده و مردم از خدمات فرهنگی «آقا حمید» بهره‌مند می‌شوند.

 
وی اضافه کرد: مردم و مسئولین خاطرات خوبی با «آقا حمید» دارند و چهره خندان این شخصیت نشان از درج اخباری در یکی از مطبوعات دارد که با خوشحالی هر چه تمام آن را به همه نشان می‌دهد.

 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان خاطر نشان کرد: امثال آقا حمیدها سفیران دانایی هستند و باید این نمونه‌ها به جامعه معرفی شوند و مورد تقدیر قرار بگیرند.

 
اسدی در پایان گفت: عبدالحمید رحمانی با موتور سیکلت شخصی سال‌هاست در عرصه عرضه مطبوعات در شهرستان فعالیت می‌کنند که در روز خبرنگار به عنوان فعال در بخشی از اطلاع رسانی مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است