منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
شناسه خبر: 203101
گروه :خبر
13940423000838_PhotoA

محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه از حمایت‌ها و پشتیبانی مستمر مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تشکر کرد و مراتب قدرشناسی خود و تیم مذاکره‌کننده را اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه از حمایت‌ها و پشتیبانی مستمر مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری ازتیم مذاکره‌کننده هسته ای تشکر کرد و مراتب قدرشناسی خود و تیم مذاکره کننده را اعلام داشت.

وزیر امورخارجه اضافه کرد موفقیت تیم مذاکره کننده  هسته‌ای در برابر قدرت‌های جهانی برای احقاق حقوق مردم ایران مرهون رهنمودها – هدایت ها – وپشتیبانی مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری و حمایت مستمر کلیه ارکان نظام بویژه مردم شریف ایران بوده است.

ظریف ادای دین به شهدا بویژه شهدای هسته ای را تکلیف و وظیفه کلیه دست اندرکاران دستگاه سیاست خارجی و بویژه تیم مذاکره کننده هسته ای در صیانت از منافع و امنیت ملی کشورمان ذکر کرد.

وی موفقیت مذاکره کنندگان هسته ای در احقاق حقوق مردم ایران را مرهون همدلی – همزبانی وهمبستگی کلیه ارکان نظام و مردم دانست.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است