منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸
شناسه خبر: 235646
گروه :خبر
pJTi5

روز چهارشنبه گذشته متوجه خبری غیر منتظره از فوت یکی از جوانان دهستان برنطین در خانه ی که محل کار پدرش بود در شهر رودان شدیم . فردی که مرگ او به ذهن کسی هم خطور نمی کرد که این اتفاق برایش بیافتد .

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ ندای برنطین منتشر کرد؛”ا.غ” از جوانان دهستان برنطین بود که در دانشگاه شهر رودان در حال تحصیل بود، روز چهارشنبه گذشته خبر فوت او درمیان اهالی دهستان برنطین غیر منتظره بود و نکته ای که فوت وی را جنجالی کرده است ، صحبت های مشکوک در خصوص مرگ وی بود. که میگفتند  خودکشی کرده است.
اما نکته ای که مسلم است اینکه چرا باید مرگ یک جوان  درگیر بررسی موشکافانه وعلت مرگ وی شود،جوانی که احترام و ادب در مقابل خانواده و دوستانش را دریغ نمی کرد ؟
اخلاق جوانمردی و مهربانی” ا.غ”  آنقدر خوب بود که همه جوانان دهستان برنطین در مورد مرگ وی صحبت می کردند با اشاره به شوکه شدن از این خبر، این اتفاق را باور نکردنی دانستند و ابراز تأسف کردند.
شایعات و خبرها مبنی بر قتل و خودکشی برای این جوان با ادب تعجب آور است و نمی توان برای او که غالب جوان فهمیده و دانایی در کنار خانواده ای محترم، مودبانه بود، این گونه شایعات را نسبت داد و باید دانست که وی خودکشی کرده است یا به قتل رسیده است .
هرچه به جزئیات فوت وی دقت می کنیم، ابهامات بسیاری در مرگ او به چشم می خورد به حدی که از این اتفاقات، تفاسیر متعددی را می توان مطرح کرد. اینکه این جوان در بین جوانان دهستان حضوری فعال داشته است به طور ناگهانی با مرگ مرموزی فوت می کند.
قتل، خودکشی احتمالاتی است که یکی از آنها باعث مرگ وی شده و هنوز علت اصلی مشخص نشده است.
بعضی ها میگویند که “ا.غ”  به قتل رسیده و با صحنه سازی که شده مرگ “ا.غ” را به خودکشی نشان داده اند به گفته یکی از اقوام “ا.غ” که طی تماس تلفنی با بنده داشتند  به نقل از پلیس اگاهی که وی قبلا به قتل رسیده و بعد صحنه سازی خودکشی با پنکه سقفی خانشان صورت گرفته.
آیا می شود جوان  صاحب نامی که جوانان دهستان برنطین نسبت به ادب و حرمت او شناخت کامل دارند، توسط شخصی به قتل رسیده باشد و یا قصد خود کشی داشته است؟
امیدواریم با مشخص شدن علت مرگ “ا.غ” ” توسط مراجع  قانونی سریع تراحتمالات به یقین تبدیل شود تا دامنه شایعات گسترش پیدا نکند و مرگ او برای همگان از جمله حاشیه سازان شفاف سازی شود.

پیامک تسلیت نـــــــــدای بــــــــــــرنطین،رودان

جوان نازنین در خاک رفتی

از این دنیای غم غمناک رفتی

زدی آتش به جان دوست داران

چو گل پاک آمدی و پاک رفتی
غم از دست دادن عزیزان همیشه سخت است اما غم جوان سخت ترین غم هاست خانواده داغدار مرحوم (ا.غ) امید دارم تا با گفتن تسلیت اندکی از کوه غمتان بر دوشم آید و بار غم شما اندکی سبکتر از قبل گردد . خدایش بیامرزد او را و صبر دهد شما را آمین

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند