منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۳
شناسه خبر: 208038
گروه :خبر

«شماره تماس مریم را یکی از دوستانم در اختیارم گذاشت. بعد از تماس و چند جلسه ملاقات به او ابراز علاقه کردم اما روز حادثه به خاطر اختلافی که داشتیم دست به قتل او زدم.»

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، «شماره تماس مریم را یکی از دوستانم در اختیارم گذاشت. بعد از تماس و چند جلسه ملاقات به او ابراز علاقه کردم اما روز حادثه به خاطر اختلافی که داشتیم دست به قتل او زدم.»

این حرف‌های پسر جوانی است که از چهار سال قبل به اتهام قتل دختر مورد علاقه‌اش در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
به گزارش خبرنگار ما، ابتدای جلسه که در شعبه 4 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد، نماینده دادستان، به درخواست قاضی عبداللهی در جایگاه قرار گرفت و در شرح کیفرخواست گفت: متهم پرونده که مهرداد 28 ساله نام دارد، از 24 اسفند ماه سال 90، به اتهام قتل دختری به نام مریم در بازداشت به سر می‌‌برد. بررسی اوراق پرونده نشان می‌دهد که متهم گناهکار است و برایش درخواست صدور حکم شایسته دارم.
بعد از آن مهرداد وقتی در جایگاه ایستاد، اتهام خود را قبول کرد و گفت: دو سال قبل از حادثه یکی از دوستانم شماره مریم را به من داد و رابطه ما به صورت تلفنی شروع شد. مریم گفته بود هپاتیت دارد. کمی که رابطه ما ادامه پیدا کرد، دلم به حالش سوخت و زمانی که به خودم آمدم به او علاقه‌مند شده بودم. مدتی بعد اما با هم اختلاف پیدا کردیم؛ چراکه او پوشش خوبی نداشت.
متهم در شرح روز حادثه گفت: آن روز به محل کار مریم که یک کارگاه پلاستیک‌سازی در خاک سفید بود، رفتم. وقتی وارد شدم متوجه شدم که جز مریم و مردی که مدیر آنجا بود، کسی آنجا نیست.
وقتی به مریم اعتراض کردم، گفت به من ربطی ندارد. سر این موضوع با هم مشاجره کردیم. در یک لحظه تیغ موکت‌بری را که روی میز کارگاه بود، برداشتم. وقتی به من فحاشی کرد چند ضربه به او زدم که کشته شد.
قاضی بعد از شنیدن آخرین دفاع متهم و وکیل مدافع او، ختم جلسه را اعلام کرد و با اعضای دادگاه وارد شور شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر