منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۲
شناسه خبر: 191513
گروه :خبر
پاکدامن-۹۱۸۲۰-300x225

مدیر منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان مسأله زیست محیطی در صنایع انرژی بر را یکی از دغدغه های مهم و اصلی متولیان دانست و بر رعایت موضوعات زیست محیطی تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، حسین پاکدامن ، مدیر منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان  گفت: اولین دغدغه ما در راه اندازی صنایع انرژی بر توجه به مؤلفه‌های زیست محیطی هست که همواره مورد تأکید قرار دارد.

وی اظهار کرد: قبل از شروع به کار تمامی مجوزهای لازم زیست محیطی از سازمان محیط زیست گرفته شده است اما باز هم برای هر صنعتی که راه‌اندازی می‌شود به صورت جداگانه مجوز دریافت می‌شود.

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان تصریح کرد: این روزها با پیشرفت تکنولوژی نظارت بر موضوعات مختلف صنعت هم دقیق‌تر و هم کاربردی‌تر شده است و نمی‌توان هیچ‌یک از موضوعات زیست محیطی را نادیده گرفت.

پاکدامن افزود: با نصب دستگاه‌های سنجش آلایندگی بر خروجی دستگاه‌ها این سیستم به صورت خودکار گزارش میزان آلایندگی را به مرکز خود در تهران مخابره می‌کند بدون اینکه ما دخالتی در آن داشته باشیم و چنانچه مشکلی به وجود بیاید از تهران تذکرات لازم داده خواهد شد.

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان خاطر نشان کرد: بخش زیادی از زمین‌های در اختیار صنایع انرژی بر به فضای سبز اختصاص داده خواهد شد و کارشناسی‌ها و برآوردها نوید صنعتی پاک و بدون آلاینده در پارسیان می‌دهد.

 

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی