منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 206761
گروه :خبر
13940414000126_PhotoA
 

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم آذربایجان‌شرقی خبر داد

قاچاق ۱۰۰ میلیون جفت کفش به کشور

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم آذربایجان‌شرقی گفت: در زمینه قاچاق کفش به کشور مطالعات گسترده‌ای صورت گرفته که مشخص شد بیش از 100 میلیون جفت کفش به کشور قاچاق شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مسعود بنابیان صبح امروز در جلسه مشترک اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و اتاق بازرگانی تبریز با بیان اینکه صنعت چرم و کفش مظلوم واقع شده است، اظهار داشت: وضعیت صادرات چرم و کفش استان و کشور چندان خوب نیست و این درحالی است که امروز صنعت چرم در دنیا مطرح و درآمدزا است.

وی با بیان اینکه ترکیه برای عملکرد این صنعت خود استراتژی دارد، گفت: کشور ترکیه برای فروش چرم و کالای خود به ایران نیاز به مستندات ندارد.

بنابیان با تاکید بر اینکه قبلاً هم در مورد نابودی صنعت چرم ایران هشدار داده بودم، تصریح کرد: پس از سه سال، دیگر عمر زیادی برای تولید مصنوعات چرمی ما در استان وجود ندارد.

وی خاطر نشان کرد: در زمینه قاچاق کفش به کشور مطالعات گسترده‌ای صورت گرفته که مشخص شد بیش از 100 میلیون جفت کفش به کشور قاچاق شده است.

بنابیان گفت: صنعت چرم کشور و استان در حال از بین رفتن است و واحدهای چرم کشور با کمتر از 10 درصد ظرفیت در حال تولید هستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی